מזה שנים ארוכות שאושר זגורי כותב למגירה, עד שיום אחד החליט לפתוח את המגירה. בגיל 17 התחיל לנגן על גיטרה- ממש לימד את עצמו בבית. בגיל 19 גילה את הצליל של הגיטרה האקוסטית ומאז מדובר בסיפור אהבה מלא בשירים. הוא כותב על נושאים שונים ולא יודע להסביר לרוב למה בחר לכתוב דווקא עליו- זה פשוט בא אליו, יחד עם הלחנים.

זגורי, כתב והלחין מעל ל-100 שירים בתקופות שונות. לעיתים כותב ומלחין שיר תוך עשר דקות לעיתים לוקח לו משהו כמו שבועיים. הוא כותב על הכל, בעיקר על מה שעובר עליו ביום יום.
"אני מבולבל קצת, כותב על זה שאני קם בארבע בצהריים אחרי שכל הלילה אני יושב ומנגן", הוא אומר ונותן דוגמה ממשית של המחלה של דור ה- Y שנתפס לא אחת כדור אבוד שלא ממש מוצא את עצמו.
פייסבוק
בתל אביב הוא עבד במשך כשנה וחצי בחנות של ייבוא חבלים- לסנפלינג, ספינות, נדנדות וכאלה. לאחר שנה וחצי שהיה בעיקר לבדו שם חש שהוא זקוק לאינטראקציות חברתיות אחרות ומאז הוא עובד בהקמה של אירועים ב'שבע' בתל אביב (שף עומר מילר). "בתל אביב בהתחלה לא היו לי הרבה חברים, היום אני ממש אוהב את האנשים שהכרתי שם", הוא אומר.
 
הוא לא בזוגיות. לפני כארבע שנים הוא התאהב לראשונה ובמהירות וכבר אחרי שבועיים הציע, סוג של, נישואין לאותה הבחורה... "הכרנו באילת ואחרי שלושה ימים ישבנו בפאב והיא סיפרה לי שבעוד כמה חודשים היא תטוס לכמה חודשים. אמרתי לה שאני אחכה לה ואז היא אמרה שאם אכן אחכה לה היא תתחתן איתי. אני מצדי אמרתי שזה בסדר, כך יהיה לי מספיק זמן לבחור טבעת. כנראה שהייתי באופוריה ואותה זה אולי הלחיץ וזה פשוט נגמר אחרי שבועיים ומאז לא התאהבתי שוב. לפחות כתבתי על זה שיר. מאז מפחד להתאהב כי אני פוחד להיפגע. אני מנסה לשחרר את העניין".

על אהבה למשל הוא כתב שיר בשם "משחקים מיותרים" ומעיד על עצמו שהוא בחור מאוד ישיר ומדבר תכל'ס ולא ממש אוהב את המשחקים האלה שיש בתחילת קשרים.

בכתיבה והגשה הוא מושפע מברי סחרוף, דודו טסה, אביב גפן, קולדפליי, רדיוהד ואחרים... יש שאומרים שנשמע קצת כמו שילוב של עידן חביב ואהוד בנאי. הוא כותב בעיקר כשהוא עצוב, למרות שאין משהו ספציפי שהוא עצוב בגללו. יש לו כמה שירים עם לחנים שמחים יחסית אבל מילים די עצובות.

זגורי מאמין ברגעים קטנים של אושר ורואה עצמו כבנאדם מאוד אופטימי.
"לא יודע עד כמה אפשר לכתוב שמח, אולי זה ה"לבל" הבא.יש לי שיר למשל בשם "אל תשגעי אותי" שהלחן שלו ממש שמח ביחס למילים. המצחיק הוא שהשיר נכתב לפני שמישהי שיגעה אותי במשך שנה. מעין שיר שיצר מציאות".

בכלל, זגורי הוא סוג של נביא מוזיקלי- יש לו כמה שירים שהוא כתב ואז קרו דברים במציאות חייו שאכן התרחשו. גם שיר שכתב על סבתא שלו עם המשפט "לא הצבתי לך זמן בתוך השיגעון" כמה ימים לפני שהלכה לעולמה.

הוא הפיץ הרבה שירים ברשת החברתית שכתב והלחין והוא מקבל תגובות חמות שמעודדות אותו להמשיך ליצור. הוא אולי קצת מבולבל בנוגע להרבה נושאים בחייו- עבודה, אהבה ואחרים אבל הדבר היחידי שהוא סגור לגביו הוא היותו יוצר, מוזיקאי ומבצע טוב.


מה עם תוכניות ריאליטי?
"האמת שניסיתי והלכתי לאודישנים לכל תוכנית אפשרית שקשורה למוזיקה ולא רק- גם לאח הגדול והישרדות לא התקבלתי לאף תוכנית. אולי כי אין לי את הסיפור העצוב שהם חיפשו, לא יודע לומר. ויש סביבי סיפורים עצובים שיכולתי למנף, אני פשוט מעדיף שלא.

עד כה הוא הקליט באופן מקצועי ארבעה שירים ושחרר לא מזמן סינגל ראשון "קם בארבע" ומיד קיבל אהדה גדולה בקרב חבריו. הוא שולח לתחנות רדיו שונות וטרם הושמע בתחנות השונות, רוב השירים שהקליט הם חומרים חדשים יחסית שנכתבו בשנים האחרונות. הוא לא עובד עם יח"צן בינתיים ורוצה לחיות ולהתפרנס ממוזיקה, כשהחלום הוא להופיע מידי יום.

הוא הופיע בכל מיני פאבים בתל אביב כמו בר גיורא, לבונטין 7 ואחרים, בעיקר בבמות פתוחות כדי לקבל ביטחון וניסיון על הבמה. כיום הוא מופיע עם כמה נגנים ואפילו עשה מופע מחווה כחודש לאחר מותו עם שיריו של מאיר בנאי יחד עם שי סול מאשדוד. "אני משקיע משהו כמו שעתיים ביום למוזיקה. עד כה לא עשיתי הרבה הופעות אבל אני על זה. קשה לי לקבוע לעצמי הופעות או לדחוף את המוזיקה שלי קדימה"...
יח"צ חומוס כהן
אושר זגורי יגיע למופע אקוסטי יחד עם הגיטרה שלו ביום שלישי הקרוב- 15.8 בשעה 20.00, ב"חומוס כהן" באשדוד.