צילום: דוברות המשטרה

החיילת הצעירה שנמצאה בשבת ללא הכרה אחרי שהיתה במסיבת טבע, נפטרה בבית החולים סורוקה. הצעירה, חיילת בחיל האוויר, סבלה ככל הנראה ממכת חום קשה שהובילה לקריסת מערכות הגוף השונות. בית המשפט המחוזי בבאר שבע הביע סברה לפני מותה של הצעירה כי אולי יהיה צורך לבדוק חשד להריגה. 

בנוסף מסרו מבית החולים כי לא נמצאה כל עדות שהצעירה השתמשה בסמים או באלכוהול. היא אובחנה כסובלת מנזק מוחי חמור ובלתי הפיך כתוצאה ממכת החום ומפעולות ההחייאה הממושכות שאותן עברה במקום. 

מהמשטרה נמסר כי נמשכת חקירת האירוע. עד כה נעצרו שבעה מעורבים בארגון המסיבה, ומעצרם של כמה מהם הוארך. גם במשטרה ציינו כי מממצאי החקירה עולה שאין חשד להימצאות סמים מסוכנים או אלכוהול בגופה של הצעירה. שני חשודים הם תושבי אשדוד. השניים מואשמים בהחזקת סמים שלא לשימוש עצמי ואחד מהם אף לסחר.

הצעירה נמצאה ללא הכרה בחורשה סמוכה לצומת גורל, והובאה לכביש הראשי באזור צומת להבים שאליו הגיעו צוותי מד"א שפינו אותה, תוך פעולות החייאה, להמשך טיפול רפואי.

מארגן המסיבה והדי ג'יי עוכבו והועברו לחקירה. שוטרים הגיעו למקום המסיבה וצוות נוסף נשלח לבית החולים סורוקה כדי לחקור את נסיבות האירוע. בסריקות של השוטרים שנערכו בשטח הם איתרו מסיבת טבע שהתקיימה בחורשה והופסקה על ידי כוחות המשטרה.