רגע לפני שהתחיל ערב "צוחקים באהבה" במשכן לאמנויות הבמה עלתה לבמה יו"ר מועצת התלמידים הנכנסת- הדר וקנין וברכה את חבריה והודתה לתחום הנוער בראשותה של הגב' מזל שאלתיאל על אירועי הנוער המפנקים והמהנים שתוכננו במיוחד עבור הנוער שלנו באשדוד.

ניכר כי בני הנוער שגדשו עד אפס מקום (כולל היציע) את המשכן לאמנויות הבמה באשדוד הגיעו באנרגיות שיא. הם לא הפסיקו לצחוק, למחוא כפיים, להשתתף ובעיקר נראה היה שהם נהנו עד מאוד.
pushupgirls
את הערב פתח הסטנדאפיסט העולה- שי יום טוב עם חיקויים מעולים של דינוזאור, ליאו מסי וגלגל את הקהל מצחוק. הקהל עוד לא הספיק להתאושש ומיד אחריו עלה חן מזרחי הגדול שהביא איתו אנרגיה מטורפת לבמה, צחק עם ועל הקהל, שיתף אותם בבדיחות אישיות עליו ועל אשתו, בריקודים מוזרים שבנה על רינגטונים בסמארטפון שלו ואפילו סיים עם וידיאו וסלפי עם כל הקהל.

pushupgirls  שי יום טוב
pushupgirls  חן מזרחי
משם, לאחר דקות ספורות עלו לבמה שלישיית "בערך"- גיורא זינגר, יוסי גבני ועומר בורנשטיין שהפילו סופית כל הקהל מהכיסאות.
pushupgirls  שלישיית בערך
האירועים הקרובים- מסיבת רחוב עם סקאזי (!!) ודיג'יי יום סוויסה ועמיעד ברחבת העירייה מול 'גן העיר' ביום שישי 18.08 בין השעות 14.00-18.00.

לאחר מכן ביום 22.08 יתקיים אירוע הויליג' נוער באמפי באשדוד עם האמנים: נצ'י נצ', קפה שחור חזק, אביאור מסאלה ועוד רבים וטובים שיעלו זה באחר זה על הבמה- וכל זה בעלות של 20 ₪ בלבד!

לפרטים נוספים חפשו: #קיץשכולונוער באינסטגרם ו"קיץ שכולו נוער באשדוד" בפייסבוק