המקום בו נערכה מסיבת הטבע (צילום: דוברות המשטרה)צעירה כבת 25 פונתה היום (שבת) לבית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר שככל הנראה התמוטטה במהלך מסיבת טבע בנגב, ומצבה הוגדר אנוש. לפי המשטרה, הצעירה נמצאה ללא הכרה בחורשה סמוכה לצומת גורל, והובאה לכביש הראשי באזור צומת להבים שאליו הגיעו צוותי מד"א שפינו אותה, תוך פעולות החייאה, להמשך טיפול רפואי. מארגן המסיבה והדי ג'יי עוכבו והועברו לחקירה. מבית החולים נמסר כי הצעירה סובלת מכשל רב מערכתי מורכב וקשה מאוד.

בתום סריקות איתרו השוטרים בעומק השטח בחורשה הסמוכה לצומת גורל מסיבת טבע, הם הפסיקו את המסיבה שהייתה בעיצומה. בתום חקירה ראשונית בשטח השוטרים עכבו לחקירה ארבעה ממארגני האירוע ואת הדי.גי׳ והעבירו אותם לחקירה בתחנת המשטרה ברהט.
במהלך חיפוש שנערך אצל אחד החשודים, תושב אשדוד, נמצאו סמים מסוגים שונים לרבות בולים ובקבוקים עם חומרים החשודים כסמים. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של הארבעה.

מבדיקת רעלים שנערכה לצעירה בבית החולים נשללה לעת עתה האפשרות שהשתמשה בסמים. יחד עם זאת, לא ברור כמה זמן שהתה הצעירה בשטח במצבה עד שהוזעק צוות מד"א למקום, כך שייתכן כי אם אכן צרכה חומרים מסוכנים, אלו כבר נעלמו ממחזור הדם.

מהמשטרה נמסר כי היא "רואה בחומרה את קיומן של "מסיבות טבע" הנערכות ללא אישורים, מאחר וקיים בהן פוטנציאל רב של שימוש בכימיקלים, בסמים מסוכנים, אלימות ואלכוהול, זאת לצד הנסיעה בכבישים הבין עירוניים על מנת להגיע ולצאת מהמקומות המבודדים כשכל אחד מהם וכולם ביחד מהווים סכנה ברורה לשלומם וביטחונם של המבלים ופועלת למיצוי הדין עם המארגנים".