תיאוריית הקונספירציה על מותו המפוברק של מלך הרוק היא דבר ידוע לכל, אבל הוכחות של ממש אף פעם לא היו. האם אלביס חי באשדוד ? התשובה היא לא , אבל באשדוד ישנו אדם העוסק שנים רבות בדמותו ובשיריו. נא להכיר: אלי קורן , נשוי+2 וסבא לשישה נכדים ועובד בחיי היום מאז שנת 72' במוסך "אלי אור" כחשמלאי רכב.  מעבר לשגרת העבודה היומיומית שלו הוא מקיים ערבי שירה בציבור ומופעים ייחודיים- רובם בהתנדבות עם מיטב להיטיו ושיריו האהובים של המלך אלביס.
יח"צ
את המוסך שלו פתח קורן בשנת 84' ומאז הוא עצמאי, עם הכניסה למוסך לא תצליחו לפספס את האהבה והחיבור של קורן ל'מלך' ותוכלו להבחין בכל מיני בובות ופוסטרים של אלביס המעטרים את קירות המוסך .                                                                                                          
קורן עלה לבמה לראשונה בשנת 96' ,שר מול קהל משיריו של אלביס ב"האפי דייז",שבחוף הקשתות באשדוד ועורר התפעלות בקרב הנוכחים ואפילו בקרב אשתו, שנדהמה לגלות כי הוא מבצע את שיריו תוך דמיון מעורר התפעלות ומאז הוא בנה מופע עם שיריו, שר במשך שנים רבות מול אנשים ונהנה לעמוד על הבמה.
יח"צ
קורן החל את דרכו המוזיקלית עוד כשהיה בן חמש ושר יחד עם סבתו בספרדית. הוא הגיע לאודישנים ללהקה צבאית בצעירותו אולם קיבל פיק בירכיים ולא נבחן. לאחר שירותו הצבאי חזר לענייני השירה והמוזיקה. על חייו התחבר לדמותו של אלביס עוד מצעירותו ותמיד אהב את שיריו. במופעיו הוא מקבל חשיפה בביצוע להיטיו מזה שנים רבות.

תאמינו או לא- יש קהל גדול ורחב מאשדוד ומרחבי הארץ, שמגיע לשמוע את קורן בביצוע שיריו של אלביס. הופעת המחווה לאלביס התקיימה לראשונה לפני כעשור בציון 30 שנה למותו. הוא שיתף את אמני אשדוד ואנשים נוספים אותם פגש בפורום אלביס באתר 'תפוז' (הפורום כבר נסגר ועבר לרשת הפייסבוק).
חן בוקר
קורן אמנם שר משירי  אלביס אולם אינו מנסה לחקות את דמותו בלבוש ובמראה. במופע, שתנחה אירמה צור הוא ישיר עם פלייבקים ברקע ויארח אמנים שונים בני העיר אשדוד: נטע גנון, ליז ממן, כריס לין, סאבין, הרקדנים רגינה וליאור ויוליה פלדרוביץ'.

המופע ייערך ביום רביעי, 16.8, יום הפטירה המציין 40 שנה למותו של אלביס. בשעה 20:30, באולם המופעים של  מונארט. לרכישת כרטיסים התקשרו: 08-8545130/1,אלי:050-5342720 או לשמוליק:054-6985439