רובוטריקים: האביר האחרון (ארה"ב, 2017)

אופטימוס פריים איננו, והרובוטריקים ובני האדם נמצאים במלחמה. המפתח להצלת העתיד טמון בסודות העבר ובהיסטוריה הנסתרת של הרובוטריקים משחר כדור הארץ. 

במאי: מייקל ביי. שחקנים: מארק וולברג, לורה האדוק, אנתוני הופקינס, ג'וש דוהמל.

הפרה ז'קלין (צרפת, 2016)

פתח הוא איכר אלג'יראי פשוט המגדל באהבה רבה את פרתו ז'קלין. פתח חולם לקחת את ז'קלין יום אחד לתערוכה חקלאית בפריז. כשהוא מקבל סוף סוף את ההזמנה הנכספת, להפתעתם הרבה של כל יושבי הכפר, פתח עוזב אותו בפעם הראשונה בחייו,נוסע במעבורת למרסיי ומחליט להגיע לתערוכה בפריז ברגל יחד עם ז'קלין. מפגשים משעשעים והפתעות שונות ומשונות מחכים לו בדרכו. זהו מסע בלתי צפוי ומאוד מרגש על פנייה של צרפת בת זמננו.

במאי: מוחמד חמידי. שחקנים: פטסה בוימד, למבר ווילסון, ג'מל דבוז.

מאהב כפול (צרפת, 2017)

קלואי, צעירה יפה בנקודה רגישה ופגיעה בחייה, מתחילה טיפול אצל פול, פסיכולוג מסתורי ומושך. השיחות הטעונות שלהם מובילות לרומן והיא מוצאת את עצמה, מספר חודשים לאחר מכן, מאוהבת ועוברת לגור עם בן הזוג החדש שלה. עם חייה החדשים והיציבים קלואי מרגישה, לראשונה מזה זמן רב, מרוצה – אבל מגלה שפול מסתיר ממנה חלקים משמעותיים ומסוכנים באישיותו.

במאי: פרנסואה אוזון. שחקנים: מארין ואכט, ג׳רמי רנייה, ז׳קלין ביסט.

אהבה יוונית (יוון, 2015)

יוון של המאה העשרים ואחת היא ארץ של ניגודים, היופי והרומנטיקה ולצידם המצב הכלכלי הקשה. על הרקע הזה מתרחשים סיפורי האהבה של 3 זוגות. התאהבות של שני ניגודים - האחד מגיע ליוון מחו״ל והשני יווני מקומי.

במאי: כריסטופר פפקאליאטיס. שחקנים: ג'יי. קיי. סימונס, תאופיק ברהום, כריסטופר פפקאליאטיס.