צילום: הרשות העירונית למאבק באלימות והתמכרויות

למרות הקיץ החם והדביק שעובר עלינו לא ויתרו המתנדבים המדהימים של סיירת ההורים העירונית ויצאו לחוף לידו, גם בחוף זה פועל המיזם העירוני לתעסוקת הנוער "חופיקס" ומתנדבי הסיירת אף פירגנו לבני הנוער שעבדו במקום.

גם השנה, כמו בשנה שעברה את הפעילות הוביל רכז הסיירות העירוני מר שי נקש ולמעט הקיטים עם חומרי ההסברה והצ'ופרים שחולקו ע"י הסיירת בנושאים שתיית אלכוהול בקרב בני הנוער, שימוש בחומרים פסיכו אקטיביים וטיפים איך לעבור את הקיץ בשלום? חולקו גם  מאות  שלוקים צוננים על ידי מתנדבי הסיירת  לבני הנוער, והמבלים הצעירים שהיו צמאים לכך.

זו השנה החמישית בה הסיירת מובילה ומקיימת את האירוע הזה, כששיתוף פעולה זה הינו יוזמה של רכז הסיירת שי נקש אשר חיבר יחד עם הגב' סימונה מורלי, את מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים הגב' אילנית אלימלך, ומנהל אגף החופים מר אריה תורג'מן מיתוך מטרה להגברת המודעות בנושא כניסה לים תחת השפעת אלכוהול , ונהיגה תחת השפעת אלכוהול בתום הבילוי בחוף.

את הסיירת תוכלו להמשיך ולפגוש במהלך הקיץ לא רק בפארקים אלא במסיבות באירועים העירוניים ובפעילויות רבות  כגון עיר הנוער, בחופים חלון לים התיכון ועוד.

זה המקום להודות לשותפים בקיום הפעילות, וכמובן למתנדבי הסיירת המדהימים הפועלים לטובת בני הנוער והעיר במהלך כל השנה ואף לאחל להם מזל טוב לרגל חגיגות השנה השמינית לפעילותם בעיר.

בברכת קיץ בטוח=קיץ שמח!

להצטרפות לסיירת נא לפנות שי רכז סיירת הורים  054-3220939