צילום: מיכל נגרין

לנשות אשדוד היתה זו הזדמנות מענגת לסייר במרכז המבקרים "מיכל נגרין" ולפגוש באישה העומדת אחר העסק המצליח. כ-53 נשים מאשדוד נטלו חלק בסיור ונהנו מכל רגע.

היה זה במסגרת המיזם "סיורים בעקבות נשים פורצות דרך ומעוררות השראה", המפגיש את נשות אשדוד עם נשים חזקות ומצליחות ש"עשו את זה" והצליחו להטביע חותם בפעילותן. הנשים נהנו מאוד מהסיור המודרך, התרשמו מהמרכז הצבעוני והמרהיב, שמעו הסבר ולמדו על שלבי העבודה ותהליך היצור של הבגדים והתכשיטים בסגנון המיוחד שפתחה מיכל נגרין, סגנון של בגדי תחרה, אבנים יקרות, סברובסקי (פריטי בדולח) ופרחים האופייני והמזוהה עם המותג "מיכל נגרין". 

לאחר שהנשים התרשמו מעיצובי התכשיטים ובבגדים המיוחדים, ולאחר שהתכבדו בקפה ועוגה הן זכו לפגוש את מיכל ולהאזין להרצאה מעצימה ומעוררת השראה מפיה של מיכל נגרין בעצמה.

מעצבת התכשיטים הנודעת תיארה בפני הנשים המוקסמות את המסע שעברה ממוכרת תכשיטי תחרה בחנות קטנה, עד הגיעה למעמדה הבינלאומי כאשת עסקים וכמעצבת תכשיטים ובגדים עם מספר סניפים גדול בארץ וברחבי העולם. היתה זו הרצאה מעוררת השראה של אישה אשר לא נרתעה מהדרך ומהמכשולים ויכלה להן.

משם המשיכו הנשים לשרונה לסיור בשוק הססגוני והייחודי וחזרו לאשדוד כשהן מצפות כבר לסיור הבא, לפגוש בעוד נשים עוצמתיות ומעוררות השראה.

אהובה עמרם, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, מסכמת את היום המלהיב: "מפגשים עם נשים פורצות דרך ומעוררות השראה, נועדו לחזק בכל האישה את ההבנה שכל אחת יכולה לממש את הפוטנציאל שבה, לקדם את עצמה, לשאוף ולהגיע לכל מקום ולממש כל מטרה וחלום, בעזרת נחישות התמדה ואמונה".

עמרם מזמינה את נשות אשדוד להצטרף אל הנשים אשר משתתפות במפגשים ובסיורים שהיא עורכת ומבטיחה כי הנאה ממגוון הפעילויות והקורסים להעשרה לפיתוח וקידום עצמי.