את הרעש הגדול בהעברת שחקנים הקיץ הזה, עשו בעיקר הקבוצות הקטנות של העיר, מליגה ב' וליגה ג'. אחרי דוד רביבו, ברוך דגו, רחמים צ'קול ויאיר אזולאי, מגיעה עוד בומבה מהצד של האדומים, בדמותו של זיטו אוגבונה חלוצה של הפעל ת"א בעבר. 

החלוץ הניגרי בן ה-34, שלא שיחק בשלוש השנים האחרונות כדורגל מקצועני, מצטרף לקבוצה בליגה ב'. בעבר כיכב בהפועל ת"א ונחשב לחלוץ גדל ממדים שהיה אחד מאוהבי הקהל בבלומפילד. 

אוגבונה, אשר נשוי לישראלית ואב לילדה, הבקיע 37 שערים ב-116 הופעות בתקופתו בהפועל תל אביב. ב-2014, בעונתו האחרונה עד כה כשחקן מקצועי, שיחק אוגבונה בקבוצת אנימבה הניגרית.

זיטו אוגבונה

טרם ברור מה מעמדו האזרחי של אוגובנוה והאם הוא נחשב כזר, ואם כן אז ברור שהוא לא יכול להיות בסגל שכן אין אפשרות לשתף זרים בליגות הנמוכות, אולם ברור שהגעה של שחקן כזה יוצרת באז שגם ככה קיים.

ברביעי תפתח הקבוצה את אימוניה באימון רשמי מול מאות אוהדים שיראו את הקבוצה המתגבשת והרכש החדש מתוך תקווה לעלות בסיום העונה לליגה א'.

בחמישי אגב, היריבה הצהובה תפתח גם היא את אימוניה באימון רשמי, שברוך דגו יהיה האטרקציה המרכזית, בקבוצה מחפשים עדיין חלוץ, והשם של יוסי פליקר בן ה- 29 ממכבי יפו עלה. 

הקבוצה גם סגרה עם בלם בשם שגיא כהן, בן 21 שיהווה יחד עם רועי בסג את מרכז ההגנה של הקבוצה.