מ.ס אשדוד קילבה החלטה שיוסי מזרחי הוא המאמן הראשי שלה לעונה הקרובה. אם לא יהיה שינוי דרמטי, מזרחי יהיה על הקווים כמאמן ראשי בתחילת העונה.

החלטה רשמית עוד אין, אבל נראה שהעובדה שמזרחי מכיר את המערכת, את האנשים, השחקנים, הקשר הטוב עם אוואט יכריע לכיוון שלו.

למעשה, אחרי שעמיר תורג'מן לא הגיע לאשדוד ההחלטה של ראשי אשדוד התקבלה. בסמוך ליציאה למחנה האימונים בהנהלת הקבוצה החליטו לצוות את יוסי מזרחי לרוני אוואט ומבחינתם השניים האלה יובילו העונה את הקבוצה. כאמור הצמד כבר שיתף פעולה ובמועדון מאמינים ביכולתם להשיג תוצאות טובות.

"מזרחי מכיר את השחקנים, הצוות, יש לו קשר טוב עם אוואט, הוא מכיר את אשדוד ואת כל היתרונות והחסרונות, מכיר את הליגה,זה פשוט הצעד המתבקש", אמרו באשדוד.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

בראשון כאמור, תתחיל אשדוד את הליגה במשחק גביע הטוטו מול בית"ר ירושלים באצטדיון בראשל"צ. אשדוד תפגוש את בית"ר ירושלים במסגרת המחזור הראשון בבית ג'.

יואב ג'רפי שנפצע במהלך מחנה האימון יפסיד את יחמיץ את משחקי גביע הטוטו. השבוע נבדק השוער על ידי רופא הקבוצה, ד"ר אלכס רוזנטל בביה"ח הדסה עין כרם ועבר צילום שלימד על שיפור במצבו. ג'רפי יחמיץ את פתיחת העונה בוודאות, השאלה רק כמה משחקים.

מי שיחליף את ג'רפי במשחקי גביע הטוטו הוא ירדן קרישטול שהצטרף בפגרה לאחר ששימש בעונה שעברה כשוער השני בהפועל עכו.

בתוך כך, הקשר הברזילאי ג'יל פאריבה ממשיך להתאמן עם הקבוצה והוא ינטול חלק במשחק גביע הטוטו נגד בית"ר ירושלים ביום ראשון. פאריבה יוחתם במידה וירשים את יוסי מזרחי ורוני אוואט. בנוסף, שלושת הצעירים, ניר ברדע (20), בן אל אדרי (19) ויצחק אספה (18) חתמו על חוזים חדשים.

נחזור למשחק בראשון מול בית"ר, אשדוד התכנסה היום (שישי) לאימון טקטי, כאשר מזרחי תרגל מערך של חמישה שחקני הגנה וחלוץ בודד ודרש משחקניו לשחק דרך המגנים ולהתמקד על כדורי עומק. גדי קינדה בספק למשחק.

יוסי מזרחי אמר לקראת העונה החדשה: "לפתוח עונה חדשה זה תמיד מרגש וטוב, אפילו שזה גביע הטוטו, מחנה האימונים היה בסדר גמור, עשינו משחקי אימון לא רעים בכלל, אבל זה מחנה אימונים וזה לא אינדיקציה לשום דבר. האינדיקציה הכי טובה לראות את שחקני רכש שהבאנו לפה, זה בגביע הטוטו".

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

המאמן גם דיבר על היריבה: "כשבית״ר ירושלים כועסת, היא מסוכנת מאוד ואנחנו צריכים להיות מוכנים לזה, יש להם המון שחקנים מוכשרים בחלק ההתקפי”. מזרחי גם הגיב לפציעתו של ג’רפי ואמר: “להערכתי ייקח לו חודש וחצי-חודשיים כדי לחזור".