מ.ס אשדוד כבר נמצאת חזק בהכנות לעונה שהולכת ומתקרבת, משחקי אימון בארץ, אימונים ומחנה אימונים בסלובניה את כל זה עברה הקבוצה. בראשון הקרוב יהיה לקבוצה מעין מבחן כוח רשמי, מול בית"ר ירושלים במסגרת המחזור הראשון בבית ג' של גביע הטוטו.

אשדוד תשחק בראשל"צ בשעה 19:00 בראשון, בשל העובדה שאצטדיון הי"א טרם מוכן וכולם מקווים ומאמינים שלמשחק הליגה הראשון ב- 19/8 מול מכבי פ"ת הוא יהיה מוכן ואשדוד תארח בביתה.

בינתיים המאמן הזמני/קבוע יוסי מזרחי מתלבט לגבי החתמתו של הקשר הברזילאי ג'יל פאריבה שמתאמן עם הקבוצה כבר תקופה ארוכה ואף יצא עם הקבוצה למחנה האימונים.

פאריבה מותיר רושם טוב, אולם בקבוצה לא בטוחים שהקשר בן ה- 23 זה מה שקבוצה צריכה מה עוד שבעמדה שלו יש לא מעט שחקנים על העמדה.

צמד הברזילאים החדש (שחר גרוס, באדיבות אתר ONE)

פאריבה שיחק בליגות הנמוכות בארץ מולדתו ובקרוב צפוי הצוות המקצועי להחליט האם יצורף. גורם בקבוצה ציין עוד לפני הצטרפותו של פאריבה כי יש עומס בעמדות הקישור ובנוסף לשחקנים מהעונה שעברה בעמדה זו, הצטרפו נוספים בפגרה. הצטרפותו של פאריבה צפויה לפגוע בדקות של השחקנים שכבר נמצאים בקבוצה.

בימים האחרונים ישנן שמועות על עזיבתו של המגן השמאלי הקרואטי, קרלו ברוצ'יץ', שהגיע לאשדוד בעונה שעברה והיה למעשה הזר המוצלח היחיד מהעונה שעברה ולראיה גם נשאר לעונה הקרובה.

גורם בקבוצה אישר שהנושא עלה, וכבר בתחילת הקיץ פנתה קבוצה מקרואטיה לאשדוד במטרה לקבל את השחקן, אך כנראה שהעלויות לא היו דומות לציפיות של אשדוד.

"העלויות שלו לא כל כך גבוהות והוא נכון לכרגע נשאר בקבוצה". עזיבסה של ברוסיץ' יכולה לעשות לא מעט בעיות לאשדוד שכן אין לאשדוד מגן שמאלי טבעי בסגל כרגע, למעט אמיר בן שמעון שנבחן ויצא למחנה אך לא ברור מה מעמדו.

בניגוד לברוצ'יץ', מי שיעזוב הוא הוא הבלם עידן מקדש שהושאל בעונה שעברה להפועל עפולה וכעת בוחן אופציות בליגת העל והליגה הלאומית.