רשת iDigital בצמיחה- הרשת הגדילה את פריסת החנויות ב-40% בתוך פחות  משנה  כחלק מאסטרטגיית החברה להתרחבות ולחיזוק הפריסה הארצית במקומות אסטרטגיים.

החנות בקניון ביג פאשן אשדוד, נפתחה ב- 27.7, במטרה למשרת קהל קונים מאשדוד, יבנה, גדרה, גן יבנה, אשקלון, קריית גת, קריית מלאכי והישובים הסמוכים. בכך מתרחבת iDigital לקהלים חדשים ולפריסה ארצית מלאה ותהיה זמינה ללקוחותיה מנהריה ועד אילת.

לדברי איילת צרפתי-רוזן, מנכ"לית רשת iDigital : "רשת iDigital גאה להשיק את הסניף ה-14 שלה בקניון ביג פאשן אשדוד, ובכך להרחיב את הפריסה והנגישות של הרשת לקהלים נוספים ולהעניק להם את חווית הקניה והשירות המקצועי של המומחים של Apple  בישראל. פתיחת החנות בקניון באשדוד הינה חלק מתכנית התרחבות שפותחה יחד עם APPLE על מנת לאפשר לצרכן הישראלי ליהנות מחוויית הקניה האפלית בכל חלקי הארץ".

 איידיגיטל

אודות iDigital:

רשת iDigital הינה רשת ה- APR (Apple Premium Reseller ) היחידה בישראל, המהווה את הפורמט הקמעונאי היוקרתי  ביותר של Apple.

חנויות ה- APR ברחבי העולם הם חנויות הפועלות על פי גיידליין ספציפי שנקבע ע"י Apple  וצוותי המכירות והיעוץ שבחנויות מקבלים הכשרה והסמכה במתודולוגיות ייחודיות שפותחו ע"י Apple עבור פורמט ה- APR.

החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, היבואנית הרשמית של מוצרי Apple בישראל והמפיצה הבלעדית של מחשבי הMac בישראל. בנוסף למוצרי Apple, מציעה iDigital את עולם הבית החכם ומגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי ביניהם: iHome, Speck, Griffin, Bose, incase, Lacie, KNOMO,Sena, RHA.

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו