ואז היא הגיעה (ישראל, 2017)

מה היית עושה, אם בדרך לחתונה היית פוגש באהבת חייך? ואם האהבה הזאת הייתה כורדייה סוערת מירושלים, בזמן שאתה פולני מאופק מהכרמל? תשאלו את דן פרייליך, חנון נאה ומנומנם, שהיה בטוח שהחיים שלו מתוכננים 50 שנה קדימה. בגיל 30 הוא מתחיל לעבוד במשרד עורכי הדין של אבא, ועומד להתחתן עם תמר, חברתו הנצחית. אבל מפגש מקרי עם מירב, מלצרית ירושלמית, מטלטל אותו רומנטית, וגם מחזיר אותו לחלומו הגדול - המוזיקה. תמר לא מוותרת, ומסתערת עליו בגרסה משודרגת. וכך דן, שחי כל השנים בריבוע, מוצא את עצמו לכוד במשולש שווה שוקיים.

במאי: רועי פלורנטין. שחקנים: מיכאל אלוני,  חן אמסלם,  גידי גוב, שמואל וילוז'ני, מיקי קם.

 

דנקרק (ארה"ב, 2017)

מאי 1940. חיל משלוח בריטי שנועד למנוע את נפילתה של צרפת כולה בידי הגרמנים נלכד ליד עיריית החוף דנקרק. הבריטים מוקפים בידי כוח גרמני שמגיע מהצפון. על סף נפילה לידי האויב, בא הפינוי הדרמטי: כ-300,000 חיילים בריטים חוצים במשך שבוע את התעלה חזרה לאנגליה. חרף מספרם המועט ונחיתות נשקם עומדים גברים צעירים מול הטנקים הגרמניים ותוך גילויי גבורה מחפים על המתפנים.

במאי: כריסטופר נולאן. שחקנים: טום הארדי, מארק ריילנס, קנת בראנה, קיליאן מרפי, הארי סטילס.

 

ולריאן ועיר אלף הכוכבים (צרפת, 2017)

ולריאן ולורלין הם שני סוכנים של ממשלת הטריטוריות האנושיות, היוצאים למשימה בעיר אלפא המאגדת בתוכה תושבים מאלפי גלקסיות הפזורות ביקום. אלפא מייצגת עיר סופר-גלקטית המאכלסת את מיטב הכשרונות של תושבי היקום, אבל כוחות רשע הפועלים שם מאיימים על עתיד המקום ותושביו.

במאי: לוק בסון. שחקנים: דיין דיהן, קארה דלווין, איתן הוק, ג'ון גודמן, קלייב אוון, ריהאנה.