יח"צ

"ספיידרמן השיבה הביתה":
את האמת? ורק את האמת? סבבה, אתם ביקשתם.
הגעתי לסרט "ספיידרמן" עם המון ציפיות גדולות ואחרי שנים שבהם ראיתי את כל הספיידרמנים שקדמו לו, כן, את כולם, על שלל שחקניהם השונים. אבל אתם יודעים מה אומרים: כגדול הציפיות - כך גודל הכריות. וככה הסרט הרגיש לי - כמו לחטוף כרית בפרצוף.


זה מצחיק, משעשע, אפילו די נחמד אבל עדיין כואב בפנים והיית יכול להסתדר יופי בלי זה.
יכול להיות שהטעות הגדולה שלי הייתה שלא התאפקתי וראיתי כל טריילר אפשרי של הסרט לפני שראיתי אותו בקולנוע והגעתי עם ציפיות עצומות, מה שהתברר כמהלך לא חכם בלשון המעטה.


נכון קטעי האקשן המטורפים שרואים בטריילר? אז הם היחידים שיש בסרט, בשאר הזמן ידידנו פיטר פרקר (טום הולנד שמשחק מעולה אגב), מתגלה כמתבגר ילד כאפות ממוצע שדי בטוח גם בתול שפתיים.


אני אפילו אעז ואומר שהופעת האורח שלו ב"מלחמת האזרחים" הייתה יותר טובה מסרט הסולו שלו כולו. כן, אמרתי את זה, אל תתעסקו איתי אני מטורף אני.
עכשיו יבואו מביני הקומיקס ושאר סוגי החנונים למיניהם ויגידו "זה בדיוק ספיידרמן!! זה ממש לפי הקומיקס!! זה הכי מדויק שהיה עד עכשיו!! הלוואי ואני אמצא חברה!! ויכול להיות שהם צודקים, אבל ביננו? כשאתה מוציא סרט כזה לקולנוע - אתה רוצה שכולם יעופו עליו, כולם, והאמת מארוול? הפעם זה לא כזה עבד.


לסיכום, הסרט רוויי אפקטים מרהיבים, קאסט מצוין (באמת שרוברט דאוני ג'וניור בתפקיד איירונמן ה"מנטור" די מציל את הסרט), ועלילה לוקה בחסר שאפילו קצת מעצבנת לפעמים. ביננו? וואללה לא עפתי, או התנדנדתי בין ביניינים על קורי עכביש, וכשבאמצע סרט של מארוול אתה מסתכל בשעון ומחכה שיגמר - משהו פה לא עובד טוב.
כן, סורי.


נ.ב
טום הולנד, השחקן הראשי, סובל מפחד חמור מעכבישים בחייו האמיתיים, אחרי הסרט הזה אני די בטוח שזה החמיר.
"ספיידרמן השיבה הביתה": 2.5 עכבישים מתוך 5.
וזה רק כי אני מת על איירונמן בכל סרט שהוא מופיע.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו