צילום: ODREY ניר זריהןשעות ספורות אחרי שנודע לה על האסון שפקד את משפחתה, מיקי כוכבת הילדים עלתה להופיע בפני ילדי אשדוד בפארק ברובע י"ב. המופע תוכנן מראש כחלק מאירועי הקיץ של עיריית אשדוד. רבים חשבו שבעקבות האסון תבטל מיקי את ההופעה באשדוד, אך מיקי, אהובת הילדים, לא יכלה לאכזב את הילדים הרבים שהגיעו לראותה.

עוד לפני המופע שיתפה מיקי בעמודה בפייסבוק את האסון שפקד את משפחתה, וביקשה לקרוא פרק תהילים לרפואת הפצועים. בתאונה, שאירעה בכביש 70 בצפון, נהרגו אלון מוכתר (47) ובנו יואל בן ה-7. אחותו בת ה-12 של יואל נפצעה אנושות, אחות נוספת בת 14 נפצעה בינוני-קשה ואם המשפחה ואח נוסף בן 16 נפצעו בינוני. 

צילום מסך

במהלך המופע סיפרה מיקי על האסון שפקד את המשפחה, וכשדמעות בעיניה היא נשאה תפילה לרפואת בני משפחתה ששרדו את התאונה הקשה. 

אחת האמהות שהיו במופע, כתבה מאוחרת יותר בפייסבוק: "היום הופיעה באשדוד כוכבת הילדים מיקי. כבר כשעלתה לבמה היה ניכר על פניה שמשהו רע קרה, אבל ההצגה חייבת להמשך. בסוף היא גם שיתפה שהתאונה בצפון בה נהרגו אב ובן ושאר בני המשפחה פצועים הם בני משפחתה. היא לא רצתה לאכזב את הילדים ולכן בכל זאת קיימה את ההופעה. אז כאן, בשם כל האמהות לילדים שלא אכזבת, אני מודה לך. משתתפת בצערך ומאחלת רפואה לבני המשפחה שנפצעו. בואו נקרא כל אחת פרק תהילים לרפואת אלה בת שרה, יהונתן בת שרה, אלון בן אורה ושרה בת חוה".

צילום: ODREY ניר זריהן

אמא אחרת כתבה: "גם אני וילדיי היינו בהופעה שלה היום. מיקי ריגשה מאוד ובכתה על הבמה כשדיברה על התאונה של בני משפחתה ואמרה תפילה".

צילום מסך

צילום: ODREY ניר זריהן

צילום: ODREY ניר זריהן