צילום: נעם עופרן

להלן הזכיות:

יגאל בן דוד - מקום ראשון, וטרנים מעל 87 ק"ג.

אורן עוז - מקום שני, וטרנים מעל 87 ק"ג.

שי זוהר - מקום שלישי, בוגרים מעל 87 ק"ג וגם מקום ראשון באליפות אשדוד. 

אורן עוז, הוא בין החניכים הוותיקים במועדון, שברשותו עומד המאמן הבכיר דמיאן מינה. בנוסף, אורן הינו מדריך טאקוונדו מוסמך מטעם מכון וינגייט.

יגאל בן דוד, אבא של שי בן דוד, שזכה ב-2 מדליות חשובות השנה (מקום ראשון באליפות אשדוד ובמקום שני באליפות ישראל בטאקוונדו לקדטים).

יגאל, שהתחיל להתאמן בעקבות בנו, מסייע לדמיאן באימוני נבחרת אשדוד בטאקוונדו, תוך תמיכה בספורטאים הצעירים.

שי זוהר, הוא לוחם טאקוונדו שהצטרף לענף לפני פחות מחצי שנה. זוהר הוא חייל שעובד ומממן לעצמו את אימוני הטאקוונדו. שי מתגורר בקריית מלאכי ומגיע במיוחד לאשדוד כדי להתאמן במסגרת נבחרת דרקון הזהב, באולם הספורט של מתנ"ס רובע ה'. 

דמיאן מינה, מנהל המכון הישראלי לטאקוונדו ואומנויות לחימה: "ההצלחה שלנו היא ההצלחה של כולם. אני מוביל את המועדון ואת נבחרת דרקון הזהב, אבל בלי עבודת הצוות, לא יכולים להיות הישגים.

בלי העבודה הקשה של מדריכים ותלמידים, וללא תמיכה של הורי הספורטאים, לא היינו מגיעים לאלפי משפחות ומתאמנים מרוצים לאורך השנים". 

שי זוהר: "בתור אדם שמתאמן ארבעה חודשים, בכל זאת הגעתי לאליפות ישראל, זה בשבילי כבוד גדול. טאקוונדו זה משהו מאוד מיוחד שמשפר כל כך הרבה דברים: חשיבה אסטרטגית, גמישות, כושר, הסתגלות בחברה, פשוט הכל מהכל. 

אני נהנה מאוד באימונים והכל בזכות שני דברים: המאמן המדהים והמסור, סבום-נים דמיאן מינה, ושאר החברים בקבוצה שתמיד מעודדים. אתאמן חזק יותר לקראת אליפות הארץ הבאה ואגיע למקום הראשון". 

אנו רוצים להודות לסבום-נים דמיאן מינה, על עבודתו המקצועית לקידום ענף הטאקוונדו בעיר אשדוד ובשאר סניפי המועדון, לאמיליאנו מינה שהוא מדריך בכיר מוביל באשדוד בתחום הטאקוונדו, לשאר המדריכים, למתאמנים ולהוריהם.

באותה הזדמנות, מברכים את מישל מדר, מנכ"ל ההתאחדות הישראלית לטאקוונדו על מינויו לתפקיד סגן נשיא האיגוד האירופאי לטאקוונדו (ETU).

צילום: נתן כהן