סיירת הורים

מתנדבי סיירת ההורים הפועלים כל השנה ומגיעים לכל אירוע ואתר בו הם יכולים לפגוש את הנוער והצעירים בכדי ליצור שיח ולהעביר ידע והסברים בנושאים הרלוונטיים.

בראשון האחרון צוות מתנדבי סיירת ההורים הגיע למשכן והעמידו דוכני הסברה של סיירת ההורים העירוני הפועלת בתוך הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות אשדוד בראשותה של המנכ"לית הגב' סימונה מורלי ושל המטה העירוני לבטיחות בדרכים בהובלתה של הגב' אילנית אלימלך ובהם קיטים עם חומרי הסברה וצ'ופרים רבים אשר חולקו למתגייסים שהגיעו לכנס.

בדוכני ההסברה ניתן דגש בנושא נהיגה תחת השפעת אלכוהול והגברת המודעות לגבי נהג תורן. את המתנדבים קיבלו באי הכנס בסבר פנים יפות ברכו ושיבחו את העשייה ואת העוסקים במלאכה.

חשוב לציין כי ברשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, ו"בעיר ללא אלימות " כבר ערוכים לאירועי הקיץ הרבים המתוכננים בעיר כחלק מ"קיץ בטוח". גם מנכ"לית הרשות הגב' סימונה מורלי וגם מנהלת תוכנית עיר ללא אלימות הגב' דבורית זהבי יחד עם שי רכז הסיירת מזמינים אתכם לבלות וליהנות בבטחה.

את סיירת ההורים תוכלו לפגוש בשאר אירועי הקיץ המתוכננים לחודשים יולי אוגוסט.

זה גם המקום לברך את הרשות ואת סיירת ההורים-אשדוד, בברכת מזל טוב לרגל יום ההולדת השמיני אותו מציינת הסיירת במהלך חודש אוגוסט. אז מכאן שלוחה ברכתנו לרשות ולכלל מתנדבי הסיירת העוסקים במלאכה ולאחל לכולם מזל טוב והמשך עשייה ברוכה ופורה.

בברכת קיץ שמח =  קיץ בטוח.

להצטרפות לסיירת נא לפנות שי רכז סיירת הורים  054-3220939, מוזמנים לבקר אותנו בעמוד פייסבוק החדש.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו