רשתות חברתיות, אפליקציות ואתרי היכרויות- נכון, הכי כיף לפגוש מישהו לפתע, שהמבטים שלכם יצטלבו ולהתאהב ממבט ראשון עם מלא נצנצים וקונפטי שיעופו באוויר בזמן המפגש... אבל מה לעשות שזה לא ממש קורה בתכיפות אם בכלל? אם את רוצה להכיר בחורים חדשים ולהרחיב אופקים כל שעליך לעשות הוא (תראי איזה נעים זה) לשבת במזגן, מול הסמארטפון או המחשב שלך ולהשקיע כמה דקות כל יום כדי לנסות לנהל שיחו עם בחורים שמוצאים חן בעיניך (מעבר ל- "היי, מה קורה?") ולאזור מספיק קלילות ואומץ כדי להיפגש איתם לדייט. נכון, אין לדעת מה יקרה בדייט אבל אם לא תנסי- איך תדעי?
dribbble
קופידון ושידוכים- אם יש לך חברים שאת בוטחת בהם האופציה הזו יכולה להיות מאוד יעילה. כל שעליך לעשות הוא לבקש מהם להכיר לך מישהו שלדעתם יתאים לך. את צריכה להתגבר על הבושה או אי הנעימות, להבין שבסופו של דבר כולם רוצים לאהוב להיות נאהבים ולבקש מהם שיתחילו לחשוב על לתת לך אופציות לחברים/ מכרים שאולי ימצאו חן בעיניך. מקסימום אם הם ממש לא יקלעו לטעם שלך, תדעי שאולי כדאי לך להחליף חברים 😊
 Levan Zazarashvili
צאי החוצה- כל החברים שלך כבר הספיקו להתחתן, לעשות ילדים ולהתגרש ואת עדיין רווקה? לשבת בבית ולהתמרמר על זה שכל הבנים הם 'קקי' בטח לא יועיל לך. קחי חברה טובה (עדיף חברה מאשר ידיד שהכימיה ביניכם יכולה להטעות ולגרום לבחור פוטנציאלי לחשוב שאתם יוצאים), תלבשי משהו שגורם לך תחושת נינוחות עם עצמך וצאי לשתות משהו. בין אם בפאב או בבית קפה שכונתי, זה ממש לא משנה. מה שכן תהיי ערה לאנשים מסביב, אל תתקעי את הראש בתוך הסמארטפון שלך ואם מישהו מתחיל לנהל איתך שיחה תתני לו צ'אנס (אלא אם הוא יצור).
Mariia Kanatova
תשקיעי בך- אם יש משהו שקשה להתאהב בו זה אנשים ממורמרים, כועסים, מתלוננים ובעיקר כאלה שלא ממש אוהבים את עצמם. הדרך הכי קלה להתאהב בך היא להביא את עצמך למצב שאת משקיעה בך ואוהבת את עצמך. לא תאמיני כמה אהבה עצמית (לא בקטע מוגזם כן? מגלומניה זה סבבה במינון נכון) תביא לכך שאנשים ימצאו בך עניין ויצליחו להתאהב בך בקלות. אז רגע לפני שאת מחפשת מישהו לאהוב- תדאגי לאהוב את עצמך.
cami
שברי שיגרה- מכירה כבר את כל האנשים במעגלים סביבך? זה הזמן להרחיב אותם. לכי ללמוד משהו חדש, צרי קשר עם חברי עבר שלא ראית הרבה זמן, צאי מהעיר, צאי לטייל, תירשמי לאיזו סדנה או כל דבר / פעילות שיכולים לזמן אל חייך אנשים חדשים עם תחומי עניין דומים. לכי תדעי את מי תפגשי ואיפה 😊