קרדיט

כשהמימון אינו בהישג יד נפנה בד"כ לבנק לקבלת ההלוואה הנדרשת לנו.  בחלק מהמקרים אין לנו את האפשרות לקבל הלוואה בנקאית עקב מגבלת האובליגו שלנו או בשל העובדה שהבנק יבקש מאתנו ביטחונות כאלו ואחרים או החתמת ערבים. דרישות שאין ביכולתכם לספק. רק בשלב זה וכשהכסף הכרחי עבורנו, ניתן לשקול את הפתרון של הלוואה לכל מטרה באמצעות חברות מימון חוץ בנקאיות. חברות אלו מציעות בד"כ הלוואות של עד 100,000 ₪ ובד"כ, גם אם אפשר לא מומלץ לקחת יותר מכך .

 

מהי הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית הנה כל הלוואה הניתנת  על ידי מוסד שאינו בנק או מוסד בנקאי. תחום המימון החוץ-בנקאי הנו אחד הענפים הצומחים ביותר בשנים האחרונות, צמיחה שהחלה בשנים 2011-2012 כתוצאה ממחנק אשראי צרכני. הביקושים הבלתי פוסקים למימון כספי ומחנק האשראי הבנקאי חייבו את השוק לספק פתרונות היצע לא רק מגופים מסורתיים, אלא גם מגופים פרטיים, שחלקם בעוגת המימון למגזר הפרטי ולמגזר העסקי הופך מהותי יותר משנה לשנה.

למי עשויה להתאים הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות חוץ בנקאיות מיועדת ללקוחות שאינם מעוניינים לפגוע באובליגו שלהם בבנק, לקוחות אשר קיבלו סירוב מהבנק שלהם או לחילופין כאלה שזקוקים לכסף נזיל ומיידי  ואינם יכולים או שאינם מעוניינים להציג ביטחונות ו/או להחתים ערבים. הלוואה חוץ בנקאית מתאימה לכל לקוח שהבנק סירב להעניק לו הלוואה בין אם הוא לקוח פרטי או לקוח עסקי.

לבדיקת זכאות לחצו כאן

יתרונות הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית אינה נשענת על מסגרת האשראי בחשבון העובר ושב בבנק והיא חיצונית למערכות הבנקאיות. הלוואה חוץ בנקאית מגדילה את מקורות האשראי העומדים בפני הצרכן, היא מאפשרת לו לקבל כסף במהירות וללא בירוקרטיות מיותרות. בנוסף, מכיוון שאשראי חוץ בנקאי אינו מבוסס, בדרך כלל, על בטחונות בנקאיים ולא על החתמת ערבים הרי שהלוואות חוץ בנקאיות מאפשרות לצרכן לקבל אשראי מעבר למסגרת הקיימות בבנק, ובכך להגדיל את סכום הכסף הזמין עבורו.

 

חסרונות הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות חוץ בנקאיות יקרות יותר מההלוואות של הבנקים מה שאומר שהריבית בהן גבוהה יותר ומשקפת את הסיכון של מתן אשראי ללא בטחונות וללא ערבים. כמו כן בלא מעט מקרים ניתנת ההלוואה ללקוחות פרטיים או עסקים שקיבלו סירוב מהבנק וגם כאן משקפת הריבית הגבוהה את מרכיב הסיכון של החברה שנותנת לך את ההלוואה.

אישור מידי להלוואה

חברות בעלות ניסיון רב, העוסקות בתחום האשראי החוץ בנקאי, יכולות בלחיצת כפתור ובמהירות לברר פרטים על הלקוח המעוניין לקחת את ההלוואה ולבדוק את התנהלותו הכלכלית. הודות למערכת טכנולוגית זו יכולות חברות מימון חוץ בנקאיות לתת הלוואות במהירות רבה מיום הגשת הבקשה.

 

מה עלי להכין לצורך קבלת הלוואה חוץ בנקאית

בפניה לחברות אשראי חוץ בנקאיות תדרשו להביא את תדפיסי הבנק של שלושת החודשים האחרונים והוכחה על הכנסה ממשכורת .אנשים שהם מוגבלים בבנקים, או שלחלופין חזרו להם שיקים, לא יוכלו לקחת הלוואה מגופים וחברות חוץ בנקאיות. מי שעצמאי, יתבקש להביא שלושה דוחות אחרונים של מע"מ ותדפיסי מידע של הבנק עבור שלושת החודשים האחרונים. חשוב לציין, כי בד"כ, רק תושבי ישראל, בעלי תעודות זהות כחולות, יכולים לקבל הלוואה, תושבי חוץ או תיירים, לא יוכלו לקבל הלוואות אלה.

 

לבדיקת זכאות לחצו כאן

 

  • אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ אישי של הלווה מאת גורם מקצועי המתחשב בכדאיות לקיחת הלוואה מסוג זה ע"י הלווה, ביכולותיו של הלווה לעמוד בהחזרי ההלוואה, בנתוניו האישיים של הלווה, במצבו הפיננסי ובצרכים המיוחדים של מבקש ההלוואה החוץ בנקאית. ההחלטה לקחת הלוואה חוץ בנקאית בריבית גבוהה היא באחריותו הבלעדית של הלווה ולא תהיה לו כל טענה, מענה או תביעה כלשהי כלפי המפרסמים, בעלי האתר או כותב הכתבה. אין באמור משום התחייבות לאישור הלווה בחברת ההלוואות. לפני לקיחת ההלוואה רצוי שתקבעו פגישה לצרכי אבחון המתבצעת בין נציג החברה ללווה. רק לאחר שתשמעו את כל הפרטים ותעזרו בגורם מקצועי, קבלו החלטה מושכלת האם להשתמש בהלוואה זו והכל בהתאם למצבכם האישי, לצרכיכם האישי וליכולותיכם האישיות לעמוד בתנאי ההלוואה כפי שיוצגו בפניכם.