את פני הבאות קיבלו כיבוד קל ושלל דוכני מכירה לאופנה, תכשיטים וחפצי נוי ואמנות שימושיים שנועד לצייד את נשות האזור בכלים מעשיים ורגשיים  לקראת אתגרי חופשת הקיץ.
סיוון אהרון לodrey
יותר מאוחר ובאולם המופעים  האזינו המשתתפות ברוב קשב לדברי המרצות והרבנים ,הרצאות מעולות בכל הסגנונות שנתנו תחושה לכל משתתפת כי חשבו עליה באופן אישי בשעה שנבנתה תכנית הכנס. הרצאותיהם של  הרב שמואל אליהו, הרב אליהו שרביט, הרבנית עידית איצקוביץ, הרבנית ענבל מלמד והרבנית אהובה צוקרמן עסקו בהורות וזוגיות בעידן העכשווי. 
סיוון אהרון לodrey
אורן טואיל, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד השמיע את ברכת העיר ל- 400 משתתפות הכנס ,הודה לצוות ההפקה, נשות הגרעין התורני ובראשן לאיילת עמר-הרכזת והביע תקווה כי הכנס יהפוך למסורת ארוכת שנים. 
סיוון אהרון לodrey
את הכנס שהתחיל בחיוך והרצאות מרגשות עד דמעות סיימו בבכי של צחוק עם  מופע הבידור 'אישה - עניין של גישה', שנעל את הכנס בביצוע שחקניות תאטרון 'התנערי' - המופע עוסק בבעל, הילדים, העבודה, האורחים, הניקיונות והבישולים. הצגה שנונה הנוגעת ברגעים מחייה של כל אישה. על האהבות, החלומות, הקשיים, וההתמודדויות שהן מנת חלקה. ועל הדרך למצוא מקום לכל אחד מהתפקידים בחייה, וגם, ליהנות מהם...