בוגרי הפרויקטלפני כשנה יזם והקים דניאל מרמלד בצוותא עם 2 מחבריו את - פרוייקט "יד למחר". הפרוייקט נולד מההתפתחות הטכנולוגית הגדולה בה אנו חיים היום "התפתחות זו היא מעולה, ומקדמת ומייעלת את חיינו בצורה עצומה. אך יש אוכלוסייה מופלאה שבעל כורחה נשארה מאחור- אוכלוסיית הקשישים", אומר דניאל לאשדוד נט.


מטרת הפרוייקט הינה-ללמד, להנגיש, להיתחבר וללוות את קשישי העיר בשימוש בסמארטפון ויתרונותיו הרבים. "האוכלוסייה המדהימה הזו פשוט לא עומדת בקצב ונשארה מפוחדת מעט וללא הכלים להיות חלק, וללא האפשרות להישתמש בכלים שהיתפתחו לייעול חייהם", מציין דניאל.

שיעור בסמארטפון לקשישים

לפני כשנה קם הפרוייקט, ולפני כשבוע מחזור ג' לפרוייקט סיים את הקורס. "התגובות פשוט מסחררות, הביקוש המריא, והחיבור בין הדורות ונתינת אותה היד לדור הנפלא הזה הם פשוט בלתי ניתנים לתיאור".

אלה שהיום, לאחר שלושה מחזורים ועשרות קשישים שחייהם השתנו בעקבות החיבור לסמארטפון, הפרויקט נמצא בפרשת דרכים. "מזה חודשים אנו מחפשים מתנדבים לפרוייקט כך שנוכל לשכפל את ההצלחה והחיבור בכלל העיר, ובשאיפה בכלל הארץ. אך לצערינו כל מאמצינו בגיוס מתנדבים נכשל עד שלב זה", אומר דניאל.

לדברי דניאל, כרגע יש בהמתנה 3 קבוצות שמוכנות כבר ומלאות בכמיהה ללמוד ולהיתחבר, אך לצערו עד אשר לא יגייס מתנדבים לפרויקט, הם לא יוכלו להמשיך בעשיית השינוי.

בוגרי הפרויקט

דניאל: "אני פונה אליכם בבקשה לעזרתכם בנושא, בואו יחד נשלב כוחותינו ונגייס בעזרת הפלטפורומות הקיימות אצלכם מתנדבים שיוכלו להמשיך ועשות טוב, לעשות שינוי, ולהצעיד את עירנו כראש חץ בחיבור בין דורי, ושילוב אוכלוסיית הקשישים בחברתינו". 

למעוניינים להתנדב בפרויקט, צרו קשר עם דניאל מרמלד-0545572792.