לא להאמין אבל ימי חולצות הבטן חזרו ובגדול. נכון, קהל היעד של הפריט הקצרצר הזה פונה לצעירות וחטובות בעיקר אבל רשתות האופנה יצרו שילובים מעניינים של חולצות בטן עם מכנסיים / חצאיות שמגיעים עד החלק העליון של המותן כך שגם כאלה שאין להן קוביות בבטן יכולות להיות "שיקיות".

המלצה: רק אם זה מחמיא.
Pinterest


תאמינו או לא אבל ההפתעה הכי גדולה מבחינתי הם בגדי הגוף שכבר מהחורף האחרון נחשב לפריט אופנה שהוא MUST. מעבר לזה שזה צמוד ומאוד סקסי, צריך לומר את האמת- זה לא כל כך נוח ועדיין, אין רשת אופנה שלא מוכרת כאלו. והרבה מהם.

המלצה: רק אם את לא מתכוונת להיות שיכורה ולהסתבך בדרך כשאת עושה פיפי (מחייב התפשטות).

עגילי חישוקים גדולים- תעשיית מוזיקת הרגאטון שעולה ועולה מחזירה את האווירה הלטינית מימי ג'יי לו (ג'ניפר לופז) והנה הם חזרו 'ביג טיים'.

המלצה: אם את לא מרגישה צ'אחלה איתם- תענדי בכיף!
Pinterest
בגדי ים שלמים+ כאלה עם חיתוכים- אם פעם רק כאלה שרצו להסתיר קצת בחוף הים היו לובשות בגד ים שלם היום זה חזר לאופנה ונחשב למאוד אופנתי (ואולי אפילו, יותר סקסי מביקיני). לא רק שהשלמים חזרו, הם באו עם אינספור חיתוכים מוזרים במקומות שונים שיעניקו לכן שיזוף הזוי לגמרי! תהנו!

המלצה: להשלים שיזוף בביקיני באזורים החסרים

אוברולים- בגדול זה די דומה לעניין בגדי הגוף כי גם איתם צריך להתפשט לגמרי כדי לעשות פיפי ושות', אבל יש כאלה כל כך קלאסיים ויפים ונוחים.
 
המלצה: כל אחת מאיתנו חייבת לפחות אוברול אחד מושלם בארון, אחרת לא נסלח לעצמנו.