לחזר אחרי גברים- מישהו, מתישהו קבע שהגברים הם אלו שצריכים לעבוד קשה כדי לכבוש אותנו הנשים ולכן פחות לגיטימי אם נשלח להם פרחים או נחזר אחריהם באופן שהוא קצת יותר מלשלוח להם מבטים בפאב השכונתי או צ'ייסר. רוב הגברים (לא עשיתי סקר רציני אבל דיברתי עם לא מעט), יעדיפו הם בעצמם להציב את המטרה/ היעד ולכבוש אותו ובמידה והבחורה מביעה התעניינות, גם אם מדובר בהודעת טקסט 'רכה', לרוב מאבדים עניין. מבאס מצד אחד כי אין לנו יותר מידי מרחב פעולה ישיר ואנחנו צריכות "לשחק" את המשחק ומצד שני- מי מאיתנו לא אוהבת להרגיש מחוזרת?

נוט טו סלף: שלחתי פעם למישהו מצעים הביתה במתנה בקטע רומנטי וקראתי לעצמי קריפית חמודה למרות שהייתי סופר רומנטית בתכלס. (אגב, לא יצא מזה כלום).

לומר לאישה החדשה שלהם מה מצפה לה- מכירות את זה שיצאתן ממערכת יחסים ואז מתחילים ליפול לכן אסימונים, העננים זזים הצידה באיטיות ופתאום הכל ברור ובא לכן למות? בטח מכירות. והזמן עובר והאהבה הגדולה שהייתה דועכת ואתן חושבות שהתקדמתן הלאה ולא אכפת לכן, אדישות טוטאלי ואז הוא מתחיל לצאת עם מישהי חדשה? כן. אז יש דברים שלא עושים כמו לומר לה מה מצפה לה ומה ה'פאקים' הגדולים שלו. זה אפילו גובל ברוע, קנאה וחוסר טאקט אבל כל אישה כועסת רצתה מתישהו לעשות דבר כזה, או גרוע מזה (אדושם).

נוט טו סלף: אמנם מגיע לי יותר אבל אם היא מסתפקת בזה שתהנה. גם הוא. שניהם. להתמקד בטוב ובאהבה.

תיגע בי כאן- אחד הדברים שנשים הכי חוששות/ מתביישות/ שותקות לגביהם הוא סקס. שימו לב!! שניכם אמורים להנות במהלכו ולא רק הוא. אם הוא עושה משהו שלא נעים לכן- תגידו. אם הוא חושב שאתן "מר גמיש" או מינימום אקרובטיות בקרקס, ואתן לא+ כואב לכן – תגידו. אם הוא מחליף תנוחה כל עשר שניות משל הייתם לונה פארק ואתן לא מצליחות להתרכז ככה ולהגיע לאורגזמה- תגידו. בקיצור- תגידו בכל- לא רק מה שלא נעים להן אלא מה שכן. אין לגברים סיפוק גדול יותר מאשר לראות את הפרטנרית שלו מתענגת בגללו. תובילו אותו, תראו לו, תזמו ותכוונו אותו למה שמסב להן הנאה. בן זוג אמיתי ייענה לכן בשמחה ובחיוב.
חן בוקר
נוט טו סלף: תקראי את זה כשיהיו לך חיי מין מתישהו.

לומר מה את רוצה- את רוצה אהבה? תגידי. תכווני לשם. אל תתרצי תירוצים ואל תתפשרי על מה שמגיע לך. אף אחד לא יוכל להסיט אותך מהמטרות שלך אם תתמקדי בהן. אל תתפשרי, תקציבי זמן מסוים בתחילת קשר לראות איך ה"זרימה" ותעמדי על העקרונות והרצונות שלך. על היחס והתחושה, יעדים והצבת מטרות משותפות לעתיד הקוב והרחוק- שימי הכל "על השולחן", כל מה שאת מצפה לקבל מבן הזוג שלך ואם הוא לא עומד בהם- דברי. תגידי, שתפי. אם תשתקי ותעבירי את זה זה לרוב יתפוצץ לך בפנים או בלב בסוף.

נוט טו סלף: את ה"לא" תמיד יש לנו כבר. לכי תדעי, אולי הוא יגיד כן ואם הוא אומר לא עדיף מוקדם ממאוחר.