לראשונה: נהג מירוצים ישראלי באחת מליגות מירוצי המכוניות הבכירות בעולם. אלון דאי בן ה-26 מאשדוד חתם הלילה (בין חמישי לשישי) בקבוצת BK רייסינג, ויתחרה עמה השנה בקטגוריה הבכירה ביותר של מירוצי הנסקאר, המאנסטר אנרג'י קאפ, ליגת מירוצי המכוניות הפופולארית ביותר בארה"ב.

דאי ישתתף כבר בסוף השבוע הבא במירוץ שייערך בסונומה, וינהג בקאמרי מספר 23 של הקבוצה. "אני נרגש לקראת המירוץ הראשון שלי בנסקאר קאפ", סיפר דאי בראיון באתר YNET, "אין דרך טובה יותר מלהתחיל במסלול רחובות. אני כבר מחכה לשבת מאחורי ההגה ומודה ל-BK רייסינג על ההזדמנות הנהדרת". דאי יתחרה השנה במספר מירוצים בנסקאר קאפ, כמו-גם בסדרות אחרות של האליפות בהן הוא מתחרה כיום.

בשלוש השנים האחרונות זכה דאי בשמונה ניצחונות בנסקאר האירופי, זכה בתואר סגן האלוף בשנה שעברה ופעמיים בתואר הנהג הפופולרי ביותר, ואילו השנה הוא מדורג שני באליפות. בעברו של דאי גם זכייה באליפות אסיה בפורמולה רנו ב-2009, וניצחון אחד באליפות ה-GT היוקרתית של ה-FIA, הפדרציה הבין לאומית לספורט מוטורי.

פייסבוק

מירוצי נסקאר הם הספורט הפופולרי והנצפה ביותר בארה"ב אחרי אליפות הבייסבול, כאשר הנסקאר-קאפ שבה יתחרה ונושאת כיום את שמה של נותנת החסות מאנסטר אנרג'י (יצרנית משקאות אנרגיה) היא הבכירה והוותיקה בסדרות מירוצי נסקאר (NASCAR, National Association for Stock Car Auto Racing) הסופר-פופולאריים בעיקר בחלקה הדרומי של ארה"ב.