פסטיבל "קול מהשמים" הוא תחרות ארצית לזמרים צעירים, שתתקיים השנה בפעם השניה ב 24 באוגוסט, באשכול הפיס באשדוד.

מטרת פסטיבל "קול מהשמים" לקדם ולעודד כישרונות צעירים ומבטיחים בתחום הזימרה וזאת כחלק מחזון נרחב של היוצר והמנהל האומנותי אלי ניסמן שמוביל תוכנית שנתית של פסטיבלי זמר לצעירים שמהווה נקודת זינוק לדור הבא של הזמרים בישראל.

התחרות מיועדת לילדים ובני נוער  מגיל 5 עד 18 ונערכת במספר קטגוריות לפי קבוצות גיל וסגנונות אומנותיים והיא מעניקה במה אמנותית, תקשורתית, שמהווה מקפצה להתפתחות מקצועית ומוסיקאלית.
לכל המשתתפים יוענקו תעודות השתתפות ויחולקו דיפלומות זכייה לפי המקומות שיקבעו על ידי ועדת שיפוט מיקצועית בראשה יעמוד יוזם התחרות - המלחין ,העורך המוזיקלי ,המנהל האומנותי והמפיק : אלי ניסמן.

את התחרות תנחה הזמרת והשחקנית מרינה פיינגולד שגם תהיה חברה בצוות השיפוט ומאחוריה ניסיון אומנותי רב עוד מאז היותה ילדת פלא בפסטיבלי הילדים המיתולוגיים ולאחרונה אף היתה בין המשתתפים הבולטים בתוכנית אקס פקטור ישראל. לתהליך השיפוט יצתרפו לניסמן ופיינגולד שופטים מיקצועיים נוספים מתחום תעשיית המוזיקה.

"בעקבות ההענות וההצלחה של הפסטיבלים בניהולי האומנותי שהפכו למסורת נוצר ביקוש גם לפסטיבל תחרותי שהתחלנו בו בשנה שעברה וזכה להצלחה רבה וגם הוא הופך למסורת ויערך גם השנה " אומר המנהל האומנותי והיוצר אלי ניסמן ,"באמצעות התחרות נמשיך ונמנף את הכשרונות הצעירים המבטיחים גם להשגים ומצויינות".

 לפרטים נוספים ניתן לפנות לאלי ניסמן  בטלפון 054-4202195

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]