"הוא סבב ערבות ויערים, לא נח בכל אלה הוא אלא, גם חצה גלי ים סוערים ,בספינה שנקראת קראבלה, כי נוסע גדול היה בנימין מטודלה".(נתן אלתרמן)

הקונצרט יתקיים בתאריך: 21.12.15, יום ב', 17:30 - יד לבנים, אשדוד ו

ביחד עם המנצחת סיון אלבו בן חור והשחקן אסף אשתר הידוע כאביר העברית ואשף המילים ("נחשון כל יכול", "נחשון המנחש"/ ערוץ הופ, "אספון") ייצא הקהל הצעיר למסע מוזיקלי על פני יבשות וארצות בעקבות יומן מסעו המרתק של בנימין מהעיר טודלה שבספרד.

כמו בנימין ובעקבות ספרו "מסעות בנימין" הוא ייצא למסע חוצה יבשות ויבקר בארצות שונות.

כל שיר ויצירה יסמלו תחנה בחייו ומסעותיו. כך יבוצע שירו של המשורר נתן אלתרמן  "בנימין מטודלה" שאותו הלחינה נעמי שמר, וביצעו הגשש החיוור, וכן שירים כמו "הייתי בפאריס וגם ברומא" "מקהלה עליזה" ובנוסף ייהנה הקהל הצעיר מהסיפורים שמאחורי פיוטים קלאסיים כמו "יעלם שבני", "אל מאוד נעלה", "אחד מי יודע" ו"לכה דודי " ובסוף הקונצרט והמסע - אף יגלה בסופו של דבר את צופן האוצר.

הסדרה לילדים של התזמורת האנדלוסית אשדוד חושפת ילדים, מזה 3 עונות, למיטב הקלאסיקה האנדלוסית בעטיפה עכשווית מרתקת של סיפור ובהשתתפות יוצרים צעירים, שחקנים, פייטנים שחקנים וזמרים. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]