ביום חמישי הקרוב, 18.10, מרכז מסחרי רובע א' יתמלא מאחר הצהריים ועד הלילה, במופעי ריקוד המשלבים אמנויות שונות ורבות, במסגרת האירוע פלמקו פיוז'ן המבקש להחזיר את תרבות הפלמנקו לרחוב.

קודם לאירועי הפלמנקו פיוז'ן, ביום שלישי הקרוב, 16.10, יתקיים המופע 'טריטוריה', במטרה לתת חשיפה ראשונית וטעימה מהחוויה הייודית והעוצמתית של אמנות הפלמנקו. 

שרון שגיא, צילום: נטאשה שחנס

במופע יהיו קטעי רפרטואר מהפלמנקו המסורתי לצד הפלמנקו פיוז'ן:
"למרות הקונוטציה הפוליטית או המדינית שיש לשם המופע, לא בזה הוא עוסק.
מה היא טריטוריה? האם זה רק משהו פיזי כמו אדמה, בית, ארץ, במה...האם זה גם משהו פנימי רעיוני כמו "המקום שלי", "הפינה שלי בעולם", "המחשבות הפרטיות"?
מהי הטריטוריה שלי מבחינה אמנותית, תנועתית? האם אני רק רקדנית פלמנקו ויוצרת על פי קודים מוגדרים ומסורתיים או שה-"טריטוריה היצירתית" שלי היא משהו אישי לגמרי שנבנה מתוך שנים של לימוד, יצירה והתנסויות החיים, כזה שמרשה לעצמו לחרוג ולפטפט מעט גם בשפות אחרות?
ביצירה "טריטוריה", הבמה היא הזירה בה אני מאפשרת לעצמי לנוע בין הטריטוריות השונות של עולמי התנועתי והמוזיקאלי. בין פלמנקו למשהו קצת אחר, בין קטן לגדול ובין האישי לאוניברסלי."
מתוך יצירה שנקראת 'טריטוריה – Teritoria', מאת שרון שגיא. שירה - יהודה שויקי, שירה וגיטרה - אופיר עטר, ריקוד וכוריאוגרפיה - שרון שגיא.

'טריטוריה - Teritoria', יום שלישי, 16.10, בשעה 18:00, במרכז קהילתי 'עוזיאל', רח' סיני 25, אשדוד. הכניסה חופשית.
למידע:08-8565716