בתוכנית: כל הדברים הטובים וההישגים של התזמורות, המקהלות וההרכבים הייצוגיים ממיטב יצירות הג'אז, פופ ורוק כאקורד הסיום לשנת פעילות אינטנסיבית ועמוסת אירועים. 200 תלמידי אקדמא המצטיינים, ילדים ובני נוער יעלו על במת המשכן ויציגו את כישרונותיהם ויבטאו את יכולותיהם במגוון כלים ותחומי מוסיקה שנלמדים באקדמא.
צילום: פוש אפ גירלס
אחד דברים היפים שמתרחשים באקדמא הוא הקניית תחושת הביטחון לילדים שמגיעים ועולים על במות- דבר שמושך והופך ממכר כיוון שמי שרוצה להופיע חייב להתמיד, להתאמן ולפתח מוסר 'עבודה' בחזרות, בתיאוריה ובמקהלות ומשם זה משפיע על האופי של הילדים ובא לידי ביטוי בתחומים נוספים בחייהם.

אקדמא הוא הקונסרבטוריון הכי ותיק במערכת החינוך ואחד הגופים התרבותיים המכובדים. הקונסרבטוריון פועל מעל ל- 50 שנים ומקיים כל העת פעילות מוזיקלית, מקצועית ומלאה בכישרונות. הקונסרבטוריון מורכב מ- 9 מחלקות שונות: פסנתר, כלי קשת, כלי פריטה, כלי נשיפה והקשה, פיתוח קול, תיאוריה ותורת המוזיקה, מחלקה רב תחומית, מחלקה לגיל הרך, תיאטרון מוזיקלי והלחנה.
צילום: פוש אפ גירלס
כרטיס מסובסד לקונצרט סיום השנה בעלות של 10 ₪ בלבד ניתן להשיג במזכירות אקדמא או בטל': 08-8545135/9

קונסרבטוריון אקדמא הוא המוסד התרבותי הוותיק באשדוד, ואלפי תלמידים עשו בו את צעדיהם הראשונים בלימוד המוסיקה. חלק מהם גם המשיך לעסוק במוסיקה ומשולבים בתזמורות מקצועיות, במעורבות פעילה בענף המוסיקה על כל שלוחותיו ובהוראה מוסיקלית.

חושבים שלילדים שלכם יש את זה? הם שרים במקלחת ומתופפים על סירים במטבח?
צילום: פוש אפ גירלס
באקדמא מתחילים כבר בהרשמה מוקדמת (עד יום 15.07.2018) שתבטיח לכם את מקומם בשיעור שרוצים, עם המורה שתבחרו והימים והשעות שנוחים לכם. שנת הלימודים תיפתח ב-1.9.18, אל תחכו לדקה ה-90 מוזמנים ליצור קשר ולהגיע לפגישת היכרות.


"מוזיקה היא חוק מוסרי – היא נותנת כנפיים לשכל, נפש ליקום, מעוף לדימיון, קסם לעצבות, חיים להכל" (אפלטון)