צילום: שמואל סרדינס

אלפים פקדו את פארק אשדוד ים מוקדם יותר היום (שישי) באירוע פורים הגדול שהכינה השנה עיריית אשדוד. האירוע שילב דוכני מזון במעלה הגבעה ובסמוך אליהם נתחם שטח ההופעות שלהן ציפו אלפי הילדים הנרגשים.

את האירוע פתח שדרן הרדיו יורם סוויסה עם הפעלה אנרגטית ואטרקטיבית ששילבה מוזיקה מקפיצה ואינטראקציה חביבה עם הקהל: בזה אחר זה העלה סוויה לבמה ילדים מהקהל להציג את התחופשת אותה לבשו. 

יורם סוויסה | צילום: שמואל סרדינס

הפתעת האירוע הייתה הופעתה של כוכבת הילדים המקומית שרון אפריאט שעלתה מיד אחריו וכבשה את לב הילדים עם המופע המלהיב של הדמות - שיאה מעצבת הבגדים, פרי יצירתה של אפריאט. המופע שילב תלבושות, משחק ושירה לצד ריקודים - הצגת ילדים של ממש. 

שרון אפריאט (שיאה) | צילום: שמואל סרדינס

לאחריה עלתה לבמה לקול קיראות רמות מהקהל, הכוכבת (גם היא מאשדוד) אנה זק, לצד רקדנים במופע שירים אנרגטי ומקפיץ. הילדים התרגשו לצפות בשואו שאנה הביאה על הבמה וההורים התרגשו לראות את ילדיהם נהנים. 

בשלב הזה ציפו המבקרים לעלייתם לבמה של סטטיק ובן אל שאיחרו במעט. מי שדאג להנעים את זמנם היה לא אחר מאשר יורם סוויסה, שהופקד על הנחיית האירוע. בחוש מיוחד כמו שאופייני לו, הרקיד סוויסה את הילדים, דאג לעשות להם שמח ושמר על המורל הגבוה.

אנה זק | צילום: שמואל סרדינס

סוף כל סוף, קצת אחרי השעה 15:00, הגיעו צמג הכוכבים בוואן ההסעות שלהם ולקול קריאות ההמון הדרוך בציפייה, עלו להופיע עם הלהיטים הגדולים. הקהל הפגין סבלנות רבה על אף החום, העיכוב והאיחור של השניים והתחושה הייתה של סיפוק והנאה.

סטטיק ובן אל | צילום: שמואל סרדינס

סטטיק | צילום: שמואל סרדינס

סגנית ראש העיר, שרון מרק | צילום: שמואל סרדינס

צילום: שמואל סרדינס

צילום: שמואל סרדינס