אילה עמר

אילה עמר, בשמה הקודם - ענת ביטון, נולדה וגדלה באשדוד, כיום אמנית מוכשרת ועסוקה, אולם לפני שהגיעה למה שהגיעה, עברה תלאות רבות.

מאז שהיא זוכרת את עצמה לדבריה, ניסתה איילה לפרוץ לתודעת הציבור בהופעות שירה, ריקוד ומשחק, אולם הדבר לא עלה בידה, לפחות בסדר הגודל לו היא קיוותה. בדיעבד מבחינתה, היה זה מחסום שהוביל אותה למה שקרה אחרי.

היה זה לפני כ-12 שנה, עמר הייתה אמורה להופיע בתכנית טלוויזיה גדולה, אך שבועיים קודם לכן היא התמוטטה וחוותה מעין מוות קליני. כעבור זמן קצר, לדבריה, היא חלמה כי השחקן יהודה ברקן בא אליה והציע לה ללכת לסמינר ערכים ואמר לה כי הוא יעזור לה.

בתחילה, אילה לא ידעה כיצד להתייחס לחלום שכזה, אלא שלאחר מכן היא אכן פגשה את יהודה ברקן בתחנת דלק בבני ברק והוא אמר לה את אותם דברים שבחלום. על כן, היא החליטה להשתתף בסמינר, במהלכו לקחה על עצמה ללבוש כיסוי ראש.

כך אילה הפכה חסידת ברסלב מהקהילה של הרב שלום ארוש בירושלים, הידוע בפעולותיו הגדולות לגמילות חסדים. ברקן והיא אגב, חברים טובים עד היום.

מאז, הקריירה של אילה החלה לפרוח. בהיותה שולטת בכל תחומי הבמה- מריקוד, משחק, תיפוף, הרקדה ודי ג'יי, היא מוזמנת כמעט מידי ערב לאירועי חינות, הפרשת חלה, מקווה ומסיבות שונות.

לקראת פורים היא תגיע לאשדוד למופע המשלב את כל תחומי הבמה: סטנד אפ, מופע מתופפות מיוחד, כולל מוסיקה וריקודים, ותארח את הזמרת רחלי קלוו. היא מבקשת להדגיש כי המופע כשר למהדרין, ומטרתו לעשות קירוב לבבות בין דתיות לחילוניות.

המופע יתקיים ביום ראשון (24.02) בשעה 20:00, בבית מלכה, רחוב חיסדא 6 רובע ז' אשדוד.
יש להגיע בלבוש צנוע.
עלות  35 שקל לכרטיס. לפרטים נוספים: 054-4525364 או 050-5855689

מופע הנשים של אילה עמר