מה בתפריט?

יום שבת, 30.03, בשעה 20:00 - "צעירים לנצח"
ארבע אושיות שהם אבני יסוד בעולם הבידור והתקשורת הישראלי נפגשים על הבמה למופע נוסטלגי, תרבותי, קומי, מוסיקלי ובעיקר...מאוד אופטימי!

דליה מזור - הגברת הראשונה של התקשורת הישראלית תנחה את המופע, טוביה צפיר - החקיין והבדרן של המדינה מזה 50 שנה יבצע חיקויים וקטעי בידור אקטואליים, מירי אלוני - הכוכבת הגדולה של להקת הנח"ל תבצע משיריה היפים: שיר לשלום, בהיאחזות הנח"ל בסיני, על דעת המקום, הבן יקיר לי ועוד, וגדעון רייכר שיספר סיפורים מצחיקים ונבחרים מהתכנית כלבוטק בה השתתף ונחשב לחלוץ בתחום העזרה לאזרח הקטן.

בין השירים, קטעי הבידור והסיפורים ישוחחו הארבעה על הגיל המתקדם, על הנוסטלגיה הישראלית התרבותית, על המשברים שעבר כל אחד מהם בחייו האישיים, על המסקנות, התובנות, ניסיון החיים והכל מנקודת מבט אופטימית ומחויכת. בית יד לבנים אשדוד. לפרטים נוספים לחצו כאן או חייגו: 08-9568111

שעת סיפור בספרייה העירונית | תמונת יח"צ

יום ראשון, 31.03, בשעה 17:00 - שעת סיפור עם דליה הספרנית ע"פ  הספר 'הילד והדוב' מאת  טרייסי קורדרוי
היה היה פעם ילד שמאוד רצה לשחק, אבל לכל המשחקים - נדנדה, מסירות או מחבואים - היה צריך עוד מישהו, וחוץ מדוב ביישן לא היה אף אחד בסביבה. יום אחד, בזמן שהוא יושב לבד ליד האגם, הוא מקבל מסר על סירה קטנה עשויה מנייר וכך הוא מתחיל להתכתב עם חבר חדש שהוא טרם פגש. מסתבר שהדוב הביישן גם מחפש חבר לשחק אתו וכך השניים רוקמים חברות נהדרת ואף ממציאים משחקים חדשים. הרי לא באמת חשבתם שדוב יכול לשבת על נדנדה רגילה, נכון?
הספרייה העירונית, קיבוץ גלויות 4, אשדוד, למידע: 08-8564280 - הכניסה חופשית!

מעשה בחמישה בלונים | יח"צ

יום שני, 01.04, בשעה 17:30 - 'מעשה בחמישה בלונים' ע"פ ספרה הקלסי של רות דוד
הצגת ילדים מקסימה ואיכותית מבית היוצר של תאטרון "תות"-הסיפור האהוב על רותי וחמשת הבלונים. ההצגה במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'-אירועי פנאי במחיר השווה לכל נפש :הצגות ילדים איכותיות ב-15 ש"ח.
מרכז קהילתי  ברובע ט', רח' ראשל"צ 4, אשדוד. למידע: 08-8541158

תערוכת חלק מהמשחק

יום שני, 01.04, בין השעות 19:00-22:00 – אירוע פתיחה חגיגי לתערוכת "חלק מהמשחק"
לאחר שנים שפעלו במחתרת, מתאחדים אמני הרחוב לערב בו יספקו הצצה נדירה לעולם הנסתר של אמנות מחאתית והשנויה במחלוקת, זו שמכוונת למרחב הציבורי והופכת אותו לגלריית אמנות ענקית. כל העולם הזה יגיע אל האולם החברתי בכיוונים, לפתיחת תערוכה ראשונה מסוגה המפגישה את אמני הרחוב של אשדוד יחד עם חיזוקים מכל רחבי הארץ במטרה לחשוף את הצד האחר של האמנות הזו שמעולם לא הכרתם.
מרכז כיוונים, רחוב הציונות 4. לפרטים נוספים לחצו כאן!

האריה שאהב תות | קרדיט צילום: אילן בשור

יום שני, 01.04, בשעה 17:30 - האריה שאהב תות 
הצגה חדשה לילדים ולכל המשפחה. עיבוד חדש, מודרני ואיכותי לרב המכר שכתבה תרצה אתרלסיפור האהוב והפופלארי מצטרפת כוכבת הילדים של ישראל - מיקי בחיפושים אחר תות ולצידה סבא נתי (נתן נתנזון), ליאור דטאוקר, שחקנים ורקדנים בהצגה מדהימה, צבעונית, מצחיקה וכובשת את לב ההורים והילדים כאחד. המשכן לאמנויות הבמה, רחוב דרך ארץ 1, אשדוד. לפרטים לחצו כאן או חייגו: 08-9568111

'בת המלך והירח' בביצוע תאטרון הקרון | יח"צ

יום שני, 01.04, בשעה 17:30 - ''בת המלך והירח'' בביצוע תאטרון הקרון
עיבוד לספרו של ג'יימס ת'רבר "המון ירחים". סיפור על נסיכה קטנה, בתה של מלכה עסוקה מאוד, הנופלת יום אחד למשכב. כדי שתחלים (אומר הרופא המלכותי) יש להקשיב לה. הנסיכה מבקשת את הירח. מי יקשיב ויביא את הירח בו רוצה בת המלכה? המופע כולו עשוי נייר ומוצג מתוך ספר גדול ממדים. דפי הספר מהווים את מקומות ההתרחשות והתלבושות של הדמויות. השחקנית הופכת לדמויות שונות תוך כדי דפדוף בספר הגדול. עיבוד המדגיש את הצורך בשיחה והקשבה כמפתח להבנה ופתרון. 15 ש"ח בלבד במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'.
מרכז קהילתי 'תקוותנו' (רובע ב'), רח' המעפילים 21, אשדוד. למידע: 08-8523187

לומדים תנ"ך במוזיאון הפלישתים

יום שני, 01.04, בין השעות 18:00-19:30 - 'מיזם "929"
במוזאון לתרבות הפלשתים ע"ש קורין ממן באשדוד, מידי יום שני במשך כל השנה מתכנסת קבוצת לימוד קטנה ואינטימית, לדיון והעמקה בפרקי קריאה מהתנ"ך בהנחיית ד"ר יואל שילה, חוקר במדעי היהדות ומרצה במכללה האקדמית אשקלון ובמרכז יעקב הרצוג. בשיעוריו קושר ד"ר שילה את מקורות היהדות והעבר היהודי, עם המציאות הישראלית העכשווית. עלות מפגש: 20 ₪. המוזאון לתרבות הפלשתים ע"ש קורין ממן, רחוב השייטים 16, אשדוד. לפרטים והרשמה: 08-6224799

האריה והעכבר | יח"צ

יום שלישי, 02.04, בשעה 17:30 - 'האריה והעכבר' בביצוע תאטרון השעה הישראלי
יום הולדתו של אריק האריה מלך היער הגיע. אריק כועס כל הזמן, הוא אינו מרוצה מהמתנות כלל וכלל. שואג שאגות על כל החיות ומספר על כולן בדיחות מעליבות. על אף שחבריו הקרובים מנסים לעזור לו ולהזהיר אותו מפני ציידים, אריק מזלזל ואומר: "זאת בדיחה, אינני זקוק לשום עזרה, אני הכי חזק וגדול אני כול יכול!" אריק ילמד בדרך הקשה כיצד נכון לנהוג בחבריו ויופתע לגלות כי העזרה יכולה לבוא בצורות שונות, לאו דווקא בכוח אלא במוח.
15 ש"ח בלבד, במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'.
מרכז קהילתי 'אחווה' (רובע א'), האצ"ל 7, אשדוד. למידע: 08-8679687

ברהנו טגניה | יח"צ חברת החדשות

יום שלישי, 02.04, בשעה19:30 – הכתב הבכיר ברהנו טגניה בהרצאה
מאחורי הקלעים של כתב פלילים בזירות הפשע, על המרוץ בין כתב פלילים לחוקרי המשטרה בהשגת חומרי חקירה, על מערכת יחסים בין עיתונאים למשפחות פשע, מאחורי הקלעים של פרשיות פשע חמורות ועוד. 20  ₪ בלבד, במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'. מרכז קהילתי 'חרצית' (רובע ח'), שד' הפרחים 18, אשדוד. למידע: 08-8542830

רוקנרול בגובה העיניים

יום שלישי, 02.04, בשעה 18:00 - רוקנרול בגובה העיניים ביום המעשים הטובים
הריאלטי ריהב סנטר מגישים לכם מנה חמה ומשביעה של רוקנרול ברחבה הפתוחה של מרכז כיוונים באשדוד. פאנל יוצרים -רוצים קצת לדעת יותר על רוקנרול? להקים להקה? לבשל אוכל חם? באיזה שעה הנדריקס ברדיו? מתחילים ב18:00 בדיוק - כניסה חינם! מרכז כיוונים, רחוב הציונות 4

חיים דרעי - החיים יפים | יח"צ

יום שלישי, 02.04, בשעה 20:00 - 'החיים יפים': מופע יחיד עם חיים דרעי מצחיקולוג מוסמך
פרודיה על עולם הקסמים, סיפורים מן החיים, בדיחות, ליצנות ופנטומימה תוך שיתוף (מתחשב...) של הקהל. החום האנושי העולה מן דמות "הצוחקת – בוכה" של חיים, נוגע בקהל ומזכיר לו שאחרי הכול – החיים יפים! 20 ₪ בלבד, במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'.
מרכז קהילתי 'דקל'(רובע ט"ו), שד' רוטשילד 6, אשדוד. למידע: 08-8668634

'בלב הים הגדול' | תמונת יח"צ

יום שלישי, 02.04, בשעה  17:30 - 'בלב הים הגדול' בביצוע תאטרון ארצי לילדים ונוער
הצגה מוסיקלית לשני שחקנים העוסקת בחברות, קבלת האחר, סובלנות ודעות קדומות. מפגש בין שני עולמות נפרדים מקבל תפנית חדה בזכות פתיחות, הרמוניה וקבלה הדדית. הצגה מלאת חן ותמימות הסוחפת את הקהל הצעיר, לעולם הקסום של יצורי המים. ההצגה בהשראת ספרו של גלעד שליט, "כשהכריש והדג נפגשו לראשונה". 15 ש"ח בלבד.
מרכז קהילתי 'טנה' (רובע ה'), שלום שבזי 3, אשדוד. למידע: 08-8555478

ששת ועששת מאת תאטרון אגדתא

יום רביעי, 03.04, בשעה 17:30 -'ששת ועששת' בביצוע תאטרון 'אגדתא'
הצגה בנושא בריאות השיניים. בעקבות מסע החיידקים בפה כל ילד ילמד ויבין שעל השיניים לשמור חייבים, נצא לגלות כיצד עושים זאת. הצגת תיאטרון סיפור עם בובות בשילוב תפאורה ואפקטים קוליים. לילדים מגיל 8-4. 15 ש"ח בלבד. מרכז קהילתי 'דיונה'(רבעים י'-י"ג), קק"ל 90 אשדוד.
למידע: 08-8648585

פריסקול אשדוד

יום רביעי, 03.04, בשעה 18:00 - הפְרִיסְקוּל הראשון באשדוד
נחגוג את הידע האנושי באווירה משוגעת ומגניבה, הכוללת עשרות פעילויות מטורפות וסדנאות תוכן מכל העולמות, הופעות מפתיעות, דוכנים, חברים, ובירה לאווירה. הכניסה לפסטיבל חופשית, ממש כמו הידע עצמו - בהרשמה מראש. ללו"ז המלא ולפרטים נוספים לחצו כאן

הצייר והציפור בביצוע תיאטרון רחוק

יום רביעי, 03.04, בשעה 17:30 - 'הצייר והציפור' בביצוע תאטרון רחוק
צייר עני נאלץ למכור את ציורו האהוב ביותר: ציור של ציפור. הציפור בורחת מהציור ומחפשת את דרכה חזרה הביתה. על-פי סיפור מאת מקס פלטהיס. ההצגה במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי' - אירועי פנאי במחיר השווה לכל נפש: הצגות ילדים איכותיות ב-15 ₪.
מרכז קהילתי 'עם שלום' (רובע י"א), הרי גולן 6, אשדוד. למידע: 08-8687400

רצות אל הקוגל | קרדיט: ז’ראר אלון

יום רביעי, 03.04, בשעה 20:30 - רצות אל הקוגל
שני מוזיקאים יהודים מגיעים למקום הלא נכון בזמן הלא נכון ונאלצים לנקוט באמצעים שונים ומשונים כדי לברוח מחבורת מאפיונרים שרודפת אחריהם, המרדף מוביל אותם לאמץ זהות אחרת. תוך כדי בריחה, הם מתאהבים באנשים הלא נכונים אבל מוכיחים שלאהבה אין גבולות. נשמע כמו סרט? בהחלט! ההצגה מתרחשת באולפן קולנוע קלאסי מתור הזהב של הוליווד. הצופה חווה את אחורי הקלעים של עולם הקולנוע הקסום. המשכן לאמנויות הבמה, רחוב דרך ארץ 1, אשדוד. לפרטים לחצו כאןאו חייגו: 08-9568111

גבי ברלין |יח"צ

יום רביעי, 03.04, בשעה 20:00 - מופע זמר עם גבי ברלין
גבי ברלין, שהוכתר על-ידי אוהדיו כ"גורו של השירה בציבור", במופע זמר סוחף ומרגש. גבי שר יחד עם אוהבי הזמר העברי מדי שבוע בכל פינה בארץ למעלה מעשרים שנה וכמו שאומרות מילות השיר שנכתב עבורו: "אני ממשיך ושר את מה שבא לי, ולא אכפת לי שיאמרו: אתה מיושן, כי השירים ההם כמו יין משתבח עם הזמן". 20  ₪ בלבד. מרכז קהילתי  'גולדי' (רובע ד'), רח' השייטים 16, אשדוד.
למידע והזמנות: 08-8552721

סלה קולקטיב | קרדיט: ולדימיר פופוב

יום רביעי, 03.04, בשעה 21:00 - אנסמבל Selāh Collective במופע 'Belonging'
במסגרת סדרת המופעים "ג'אז בקלנג", המציעה מופעי ג'אז מגוונים עם אמנים מובילים בסצנת הג'אז הישראלית יופיע ההרכב 'סלה קולקטיב' עם ג'אז ים-תיכוני ומוזיקה מקורית עם ניחוחות וטעמים אותנטיים מכל קצוות העולם. ההרכב מופיע באופן קבוע ברחבי הארץ והעולם עם נגנים וזמרים אורחים, לרבות 5 הופעות בפסטיבל "Divercities" שבגרנובל, צרפת.
בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד. מכירה דרך אשדודית 50 ₪, מוקדמות 60 ₪. ביום האירוע 70 ₪. לפרטים ולרכישה: 08-9221883

ולדימיר פרידמן | יח"צ

יום חמישי, 04.04, בשעה 20:00 – הצגת היחיד "שם נולדתי"
ההצגה בהשתתפות ולדימיר פרידמן זוכה פרס איש השנה של העלייה הרוסית בתחום הקולנוע והתאטרון. הצגת יחיד המבוססת על סיפור עלייתו לישראל. עינו הרגישה של ולדימיר בוחנת בהומור עצמי ובאירוניה את תקופת התאקלמותו בארץ דרך סיפורים קטנים וגדולים, מצחיקים ומרגשים. 20 ₪ בלבד. מרכז קהילתי  ברובע ט', רח' ראשל"צ 4, אשדוד. למידע והזמנות: 08-8541158