להקת 'ג'יין בורדו', תמונת יח"צ

סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג" עושה זאת שוב: לאחר הופעות מוצלחות של אביתר בנאי, שולי רנד ובחמישי הקרוב, ההופעה של 'Full Trunk', תארח הסדרה את להקת הפולק קאנטרי העברי שצצה משום מקום לפני שנים בודדות בלבד וכבשה את המדינה - להקת ג'יין בורדו.

מקור השם "ג'יין בורדו", למי שתהה לעצמו הוא שילוב שני שמות הסוסים של הסולנית דורון טלמון. בשנתיים האחרונות, קשה היה שלא לשים לב להרכב הקסום הזה, שהכניסו הרמוניה קולית וכבשו את אוזני המאזינים עם השירים: "איך אפשר שלא" ו"עינב". אך שלא תטעו, העניין איתם אינו מסתכם בלהיטי רדיו אם כי הופעתם מתאפיינת באווירה ייחודית ומלבבת עם שלל שירים מוצלחים.

סולנית הלהקה, דורון טלמור, צילום: יח"צ

ההרכב המיוחד הזה, ללא ספק, ממקם את עצמו כאחד ההרכבים המצליחים, המפתיעים והמעניינים של השנים האחרונות: מהרגע שאלבום הבכורה שלהם יצא לאור הלהקה פרצה לתודעה בקצב מסחרר והחלה למלא אולמות עד אפס מקום ברחבי הארץ, ולכבוש יעדים ופסגות, תרשמו לעצמכם: אלבום זהב, השיר המושמע ביותר בגלגל"צ לשנת 2015, מיליוני צפיות ברשת וכ-200 הופעות לסיבוב הבכורה - נתון חסר תקדים להרכב צעיר ועצמאי.

בקיץ 2017 שוחרר אלבומם השני של הלהקה, העונה לשם "מה שחשוב", אותו הם הפיקו והקליטו באופן עצמאי באולפנם הביתי. מאותו אלבום יצאו הסינגלים: "מה שחשוב", "רוצה לבכות" ו"בכללו", שזכו לחיבוק מהקהל ולהאזנות רבות בכל תחנות הרדיו.

להקת ג'יין בורדו, תמונת יח"צ

עם הפשטות של שירי הקאנטרי, ההרמוניות הקוליות והליריקה המציאותית עטופת ההומור והחן – אי אפשר שלא להתאהב.

חברי הלהקה:  דורון טלמון – מילים, שירה וכלי הקשה, מתי גלעד – קונטרבאס וקולות, רמי אוסרווסר – גיטרה אקוסטית, חשמלית וקולות, יואב ארבל - תופים וקולות.

'מה שחשוב'-ג'ין בורדו בהופעה, יום חמישי 25.10, בשעה 21:00 , בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד.

מכירה מוקדמת 75 ₪ ביום האירוע 90 ₪.
לפרטים ולרכישה: 08-9221883