מה מחכה לכם?

צילום: יוסי צבקר

יום רביעי, 23.01, בשעה 17:30 – 'שיט לאורך הדנובה'
מופע ייחודי בכתיבתה של ניצה שאול, בניצוחו של דורון סולומון ובלווי נגני התזמורת הסימפונית אשדוד ורקדנים. ניצה שאול יוצאת לשיט לאורך נהר הדנובה , הנהר המפורסם בעולם. היא מוזמנת לנשף הקיץ הגדול בוינה. בדרך היא מגלה עולם שלם של מחולות וצלילים. נהר הדנובה חוצה כפרים מהם בוקעים צלילים עליזים של ריקודים סלובנים של דבוז'ק, ריקודים הונגרים וצוענים של ברהמס ומחולות רומנים של בארטוק. כל עם והריקודים המיוחדים לו.

הנהר חוצה את הערים הגדולות והעשירות, שם מחוללים אנשי העיר לצלילי הוואלסים והפולקות של יוהן  שטראוס. לאחר מסע צבעוני ומרתק ניצה מצליחה להגיע סוף סוף לוינה לנשף הגדול. 

צילום: יוסי זלינגר

יום ראשון, 10.03, בשעה 17:30 - קונצרט קרקס
תכנית בינתחומית ססגונית ואנרגטית המחברת את אמנויות הקרקס והליצנות לעולם המוזיקה באמצעות יצירות קלאסיות האהובות והמצליחות בכל הזמנים. ביצוע יצירות תזמורתיות עם מיומנויות הקרקס החוברות למוזיקה בצורה ייחודית, בהנחייתו של רוני פורת ודיאלוגים עם הליצן סנצ'ו (ירון גושן - מבחירי הליצנים הרפואיים בארץ) ו-8 אמני קרקס בינלאומיים המעשירים בו זמנית את עולמם של הצופים. הקונצרט בלווי נגני התזמורת הסימפונית אשדוד.

בין היצירות: צ'ייקובסקי - ואלס מאגם הברבורים, ביזה - אינטרמצו מסוויטת כרמן, שטראוס - הפתיחה לעטלף, חצ'טוריאן - מחול החרבות, סמטנה – הליצנים.

'יריד במדריד' | צילום: יוסי צבקר

יום שלישי, 04.06, בשעה 17:30 - 'יריד במדריד' 
מופע עם מוסיקה מקפיצה ומרגשת המספר את סיפורם של הצוענים הנודדים בחמש יבשות. ניצה שאול משחקת צוענייה חצופה ומסתורית ודרכה הילדים נחשפים לעולמם של הצוענים ולדרכי חייהם. במופע שזורים סיפורי האהבה הסוערים של הצוענים עם דמויות כמו כרמן, דון קישוט ונושא כליו סנשו פנשה ועוד.

המופע בכתיבתה של ניצה שאול עם המוסיקה הנפלאה של המלחינים:  ביזה, דה פאייה, טלמן, פאבלו קזאלס ואחרים. בניצוחו של דורון סולומון ובלווי נגני התזמורת הסימפונית אשדוד ורקדנים.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]