העיתונאי והפרשן הבכיר רון בן ישי בהרצאה על תמונת המצב הביטחונית מדיניתעל רקע המצב הביטחוני, העיתונאי והפרשן הבכיר רון בן ישי מגיע לאשדוד להרצאה על תמונת המצב הביטחונית מדינית הסבוכה בה שרויה ישראל

העיתונאי רון בן ישי | צילום פרטי

סא"ל במילואים רון בן ישי, עיתונאי בכיר, כתב צבאי ופרשן לענייני ביטחון ומזרח תיכון, כותב בעיתון "ידיעות אחרונות", באתר YNET ובטלוויזיה, מעוטר בצל"ש הרמטכ"ל וחתן פרס ישראל לתקשורת 2018.

בין היתר מרצה לתקשורת ועיתונות באוניברסיטת תל-אביב, כתב נודד באירופה, עורך ובמאי של תכניות דוקומנטריות ואקטואליה של קול ישראל.

עברו הצבעוני של בן ישי יחד עם קשת התפקידים הרחבה שביצע בצבא או בעולם התקשורת, הקנו לו את מעמדו הייחודי כעיתונאי, המסוגל לבחון ולהציג אירועים וסוגיות הן מנקודת מבט תקשורתית והן מנקוד מבט צבאית.

עובדה זו מקנה לו את מעמדו כמרצה ייחודי במינו, המשלב בהרצאותיו מניסיונו האישי ככתב לענייני ביטחון, אקטואליה וצבא בארץ, כיועץ לענייני המזרח התיכון, וכשליח ״ידיעות אחרונות״ בוושינגטון.

לאשדוד הוא מגיע להרצאה אקטואלית ביותר, בה יציג תמונת מצב ביטחונית ומדינית מעודכנת אודות התפתחויות במזרח התיכון: על מהפכת התקשורת ומשמעות העברת המידע בזמן אמת, על היחסים שבין מערכת הביטחון והממשלה עם העיתונות, השפעת המדיה על תהליכים מדיניים וצבאיים, קונפליקטים בעולם השלישי וסיפורים מרתקים מחוויות אישיות הקשורות בסיקור אירועים בעולם.

הרצאותיו מעוגנות בניסיון אישי מהשדה העיתונאי והצבאי כאחד ובנוסף, ברקע עיוני ותיאורטי שצבר במסגרת לימודיו האקדמאיים בחוג לכלכלה וגיאוגרפיה.

יום שלישי, 14.5 בשעה 19:30, 20 ₪ בלבד במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'. מרכז קהילתי 'חרצית' (רובע ח'), שד' הפרחים 18, אשדוד. למידע והזמנות: 08-8542830

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה