חיים דרעי "החיים יפים" | יח"צ

חיים דרעי, יליד שכונת עג'מי ביפו, חי וגדל על הסיפורים של אביו סלומון ז"ל. הוא היה מעצב גראפי בעל מוניטין במשרד הפרסום קשר-בראל, כאשר נדלק בתוכו הניצוץ של הליצן. את קריירת הליצנות החל במופעי רחוב בארץ ומיד אחר כך נסע לחו"ל על מנת להגשים את חלומו, ללמוד ולהופיע במופעי רחוב ברחבי אירופה.

בהמשך הוא למד ליצנות ומשחק אצל פיליפ גולייה בלונדון, לימודי פנטומימה אצל פיטה לילי ובביה"ס לקרקס Circus space  לונדון. השתלם בסדנאות ליצנות ככלי טיפולי ב-Big apple circus ניו-יורק.

מאז 1988 הוא כותב מביים ומופיע במסגרות שונות בארץ ובחו"ל בין היתר במופעי יחיד, מופע רחוב בתיאטרונטו, פסטיבל תיאטרון בובות חולון, פסטיבל להצגות ילדים ונוער חיפה, "קומדי קפה" בלונדון, אמסטרדם, פריס, ברוז', מרקש ועוד ועוד.

חיים דרעי - החיים יפים | יח"צ

"החיים יפים" הוא מופע  יחיד, בלתי אמצעית ספונטני ופרוע שכולו הומור. במהלך המופע חיים מתקשר עם הקהל ומאיר את המקומות הקטנים והיפים שבחיי היום- יום.

המופע יאפשר לכם  להתבונן על חיים ממשיים באמצעות הומור, פרודיה על עולם הקסמים, סיפורים מן החיים, בדיחות, ליצנות ופנטומימה תוך שיתוף (מתחשב...) של הקהל. החום האנושי העולה מן דמות "הצוחקת בוכה" של חיים, נוגע בקהל ומזכיר לו שאחרי הכול החיים יפים!

'החיים יפים'- יום שני, 25.03, בשעה 20:30. 20  ₪ בלבד, מרכז קהילתי 'תקוותנו' (רובע ב'), רח' המעפילים 21, אשדוד. למידע: 08-8523187