נמרוד לב במופע אקוסטי ב'סאבו' | צילום: אסף מימון

המופע החל בשעה 22:30 אל מול עשרות צופים, צעירים ברובם. במופע שר לב שירים מכל התקופות, בין השירים היותר מוכרים ניתן היה למנות את 'ימים טובים' וכמובן את שיר הנושא של האלבום, 'זה כל הקסם', אותו הוא שר בדואט עם אורלי פרל.

כך זה נראה והרגיש >>

לפני כשבוע הוציא לב לרדיו סינגל חדש מתוך האלבום שבדרך ושמו 'מאמין', אותו ביצע גם כן בהופעה. כמו כן, לב הפתיע בשני קאברים נוספים, האחד לשיר של דיויד ברוזה "אל תשאלי אם אני אוהב", וכן קאבר נוסף לשירו של בועז שרעבי "רק אותך אוהב הלילה".

קרן בן נעים (מימין) ואופק אביליה | צילום: אסף מימון

לפני כחודש פרסם לב ברשתות החברתיות על המופע וביקש לארח מוזיקאים צעירים מאשדוד. על כן, במהלך המופע ניתנה הבמה ל-2 הזמרות הצעירות מאשדוד אשר שבו את ליבו - הצמד, קרן בן נעים ואופק אביליה. השתיים התארחו במופע בשני שירים, האחד שיר מקורי בעברית של קרן ושמו "ימים של עכשיו", והשיר השני היה קאבר לשיר "מבול" של רונה קינן.

את קרן ואופק ניתן לפגוש לאחרונה על במות מרכזיות, אירועים ופסטיבלים שונים ברחבי העיר, בין היתר: 'חמישי בכיכר' שהתקיים מדי חמישי ברחבת המשכן, האירוע '100 אחוז מקורי' שאיחד 20 מוזיקאים מאשדוד על במה אחת ואף ביום המוזיקה הבינלאומי שהתקיים בחודש יוני האחרון ואירח עשרות אמנים על מספר במות ברחבי העיר.

נמרוד לב, קרן בן נעים ואופק אביליה | צילום: אסף מימון

ראוי לציין, כי בחודשים האחרונים החל גם פאב ה"סאבו", בדומה לברים אחרים בעיר, בערב במה פתוחה שמתקיים מידי שלישי. מי שאחראית עליו היא לא אחרת מאשר בן נעים, המוזיקאית הצעירה. בערב ניתנת הבמה לאמנים צעירים מאשדוד לחשוף את היצירות שלהם וכאמור, לקבל זמן במה.

לפרטים תוכלו לעקוב אחר עמוד הפייסבוק של קרן בן נעים

צילם וסייע בהבאת הידיעה: אסף מימון