הדמיית הפרויקט

הועדה המקומית לתכנון ובניה החליטה לאמץ את תכנית פינוי בינוי מתחם הרותם באשדוד, שכולל בתוכו את בנייני מתחם פלדות.

מדובר בבשורה של ממש לתושבי האיזור, שכבר יותר מ-10 שנים מבטיחים להם כי הפרויקט תיכף יוצא לדרך. היום אפשר לבשר כי סוף סוף החלו לנוע גלגלי הפרויקט. הוא עוד צפוי לעבור בועדה המחוזית, לעמוד בפני התנגדויות, שינויי תוכניות ולשוב שוב לועדה המקומית לקבלת היתרי הבניה. זה ייקח שנים, האופטימיים מאמינים כי תוך 4 שנים יתחילו הריסות הבניינים, יש שמעריכים יותר.

שמעון כצנלסון יו"ר הוועדה לתכנון ובניה באשדוד: "אחרי יותר מ-20 שנה בהם הוסטל פלדות אשר נבנה בשנות השבעים מאסבסט לא טופל, הגיע הזמן לעשות פינוי בינוי. זה הדבר הנכון לטובת תושבי המקום והם יקבלו מענה ראוי למאה ה 21. התוכנית כוללת פינוי בינוי 308 יח"ד במתחם והקמת 1,690 יח"ד חדשות הכוללות 276 יחידות קטנות אשר מתאימות לזוגות צעירים. תהיה חזית מסחרית, מבנים ומוסדות ציבור ו-100 יחידות לדיור מוגן".

בסה"כ במחם פלדות ובאזור הסובב אותו ברובע ח' - יפונו 308 דירות ובמקומם יבנו 1380 יחידות דיור חדשות במגדלים בני 9-26 קומות! המיזם הוא של חברות ישפה ואוצר שמקדמות את הפרויקט במשך 5 שנים.

על השתלשלות האירועים בשנים האחרונות, ההבטחות והאכזבות - תוכלו לקרוא כאן!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]