יום שלישי, יום ההדחה הביא איתו מתחים רבים לבית, שכמובן- יצר גם ריבים. ומה מקומם של הדיירים שלנו בסיפור? 

בואו נראה מה עבר עלייהם ביומיים האחרונים... 

אנדל מדבר על האפליה של בני העדה האתיופית מצד המדינה והמשטרה ואומר "אנחנו העבדות המודרנית." הוא כנראה מרגיש כבר שהגיע הרגע להתחיל להעביר את המסרים שחשובים לו. עדן שואלת את אנדל לפני השידור מה דעתו על הלוק שלה והוא מגיב כראוי ושואל בקריצה "יש לך חבר עדן?" אבל עם כל הכבוד למסרים, לא מפסיקים לפלרטט.

נוצר קשר בין אנדל לבין שם- אנדל אומר לשם כשהוא יוצא מהחדר הסגלגל "הימרתי עלייך ואני שמח שחזרת." אך כנראה שזה לא כל כך הדדי בשיחה בחצר בין חזי ושם, הם טוענים שאנדל מדליק את חיים ומרחיק אותו מהאחרים והשפה שלו- שברובה קללות, לא משותפת להם.

לאחר ההדחה, עדן מספרת על אסתר אחרי הדחתה, שהיא התחברה אלייה אבל שהייתה בעינייה קיצונית בהכל. אנדל אמר "היא הייתה אישה עמוקה, חבל שהיא הלכה."

כשמתחילים לדבר על מי יעמוד בראשות הבית, עדן מתלהמת כשאומרים שזה חייב להיות גבר וגם מציינת שאביחי יעשה טרור אם יהיה בראש. אנדל מצידו, אומר לחיים "עזוב, טוב לנו בשקט בפינה שלנו." אנדל מבקש במשימת הבחירות, פתק לבן.

לפנות בוקר בין שלישי לרביעי, עדן בשיחה אינטימית עם אביחי מספרת על הקשר הרומנטי הראשון שלה, מספרת שהיא עזבה את הדוגמנות עבורו ואת החברים, כשנפרדו היה לה תקופה היסטרית. מעניין מה יקרה עם מערכת היחסים בתוך הבית עם חזי לאחר שהתקבלו צעקות מחוץ לבית על פער הגילאים שביניהם.

בוקר יום חמישי, בוקר משימת העשירים-עניים נפתח באביחי שמנצל את היעדרותו של חזי "ראש הבית" ומבקש מעדן חיבוק. 

אנדל נבחר להיות בצד העני של המשימה ועדן בצד העשיר.

ביום רביעי, עדן ושני מדברות על מעיין. שני אומרת שמעיין מרגישה שעדן שונאת אותה, ועדן משיבה שמעיין זקוקה כל הזמן לפידבקים בגלל חוסר ביטחון ושהיא זו שמתרחקת ממנה. ובמשימה, כשעדן נבחרת לצד העשיר ומעיין לצד העני, היא ממהרת לצעוק "למה אני עושה פחות מעדן?"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]