חבר ילדות של אנדל, ידידיה אדמסה, סיפר לנו: "השם המלא שלו הוא אנדלקאצו'- הפירוש הוא "כמו שאמרת להם". הוא אוהב לטייל וטבע, הוא בחור מצחיק, ביישן, עם לב ענק"

למה הוא נכנס לבית? הוא נכנס לבית בעיקר בשביל החוויה, אבל אם הוא יוכל להעלות שיח על דברים שמפריעים לו, הוא ישתמש בבית ככלי בשביל לשנות. בסופו של יום הוא מנסה לייצג את עצמו קודם כל! בלי שום קשר להיותו אתיופי או כל הגדרה אחרת.

בינתיים בבית, אנדל שוקע לשיחה עם אסתר, בה היא מסבירה שלדעתה גברים תמיד יעדיפו אישה רזה ואנדל סותר אותה ואומר לה שהוא דווקא היה שמח לצאת עם אישה מלאה וגבוהה.

שיחה פוליטית מתרחשת במהלך היום בין תהילה, שם ואנדל. נדמה כי אנדל הוא סוג של מפשר, לא בצד ימין או שמאל של המפה הפוליטית- אך בסוף השיחה מזדעזע מתהילה ואומר לה "איך לא נכנס לך ללב שילדים בעזה נהרגו?".

גם עם חיים אנדל נכנס לשיחה מעניינת, כשחיים ניסה לשכנע את כולם שלחברה שלו בבית אין מה לדאוג, אבל אנדל הסביר לו שבבית האח- הכל יכול לקרות.

בגזרה של האשדודית השנייה שלנו בבית, עדן חושדת כמו חלק גדול מהדיירים, בכך שכוכב היא לא אמא של חיים- ובסופו של דבר היא גם אחת הדיירות החושפות את המשימה הסודית. "מהרגע שהם לחצו לי את היד בכניסה, והיא אמרה לי זה הבן שלי, אמרתי שזו משימה סודית" טוענת עדן. היא גם מדברת על כך שהם הראשונים שנכנסו לבית, והראשונים תמיד מקבלים משימה סודית.

הדיירים החליטו אחה"צ לשחק ב"אמת או חובה" ועדן הייתה הראשונה לשחק. היא סיפרה כי בגיל 15 יצאה עם בחורה במשך שנה, בחורה שהתגלתה על פי "וואלה סלבס" כלי מלאך- אושיית רשת. עדן מספרת "זה נגמר כשהבנתי שאני צריכה להתנסות גם עם הצד השני כדי להחליט מי אני, והחלטתי שאני לא שם ולא שם." בהמשך, עדן ותהילה יוצאות לשיחה על הקושי להיות סגורות בבית ועדן מספרת שכיף לה, כי כולם צעירים ואין לה בעיה.

נראה כי אחד הדיירים שעדן הכי התחברה אלייו, הוא דן והוא אפילו זוכה ממנה למחמאה שהוא יכול להיות "הדוגמן של תפוזינה". 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]