עו''ד מירי אוחנה למען הצעירים: "בעיר אשדוד חייב לקום מרכז בילויים לטובת בני הנוער"נציגת הקול הצעיר בתנועת "אשדוד אחת", עו"ד מירי אוחנה, יזמה מפגש צעירים בפארק אתגרים עם פעילי התנועה ובני נוער, העתידים להשתתף לראשונה בחייהם בבחירות למועצת העיר. עו''ד אוחנה: החלום שלי להקים מרכז בילויים ענק לצעירים אליו ינהרו מכל רחבי העיר והארץ.

עו''ד מירי אוחנה עסוקה בימים אלו בעיקר בהסברה על ההשפעה הגדולה שיש לצעירים על עתידה של העיר בשנים הקרובות. בשבוע שעבר יזמה עו''ד אוחנה, נציגת הקול הצעיר בתנועה החברתית ''אשדוד אחת'', בראשות עו''ד צחי אבו, מפגש עם קבוצה גדולה של פעילי התנועה ובני נוער ב''פארק אתגרים'' שם הסבירו הפעילים לצעירים אותם פגשו, כי החל מגיל 17 הם זכאים להשתתף בבחירות הקרובות, דבר שרבים מהם כלל לא ידעו. עוד הוסבר להם על החשיבות שבמימוש זכותם להצביע ולהשפיע, תחת הסיסמה הברורה "הצבעת? השפעת!".

 הצעירים, תלמידי תיכון בני 17, גילו סקרנות גדולה והביעו הערכה נוכח המצע שפרשה בפניהם עו''ד מירי אוחנה, לפיה "אשדוד אחת" חושבת על הצעירים, על המחסור הקיים במקומות התרבות והבילוי עבורם ועל אפשרויות מגוונות לסייע להם לצלוח את גיל הנעורים בכייף, מבלי להסתכל על ההיצע שיש לבני גילם בערים אחרות.

 עו"ד מירי אוחנה הביעה סיפוק רב מהמפגש ואמרה בסיומו: "אין תחליף לפגישה בלתי-אמצעית עם הצעירים בשטח. הדור הצעיר מגלה סקרנות ומעורבות הרבה יותר מהתדמית שנוצרה לו, לשמחתי כולם הפנימו את המעורבות והבינו את החשיבות להשתתף בהליך הדמוקרטי של הבחירות הקרובות. אין ספק שהמסר של "הצבעת?-השפעת" -נקלט בהצלחה. בעיר אשדוד חייב לקום מרכז בילויים לטובת בני הנוער, יש למצוא פיתרונות בילוי איכותיים כדי שנערים יפסיקו לשוטט מידי ערב בשכונות".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה