ניסור רצפת בטון

למרות שמדובר בשירות נפוץ כל כך, צריך לזכור שבסופו של דבר מדובר בהליך מורכב ומסוכן שצריך להיעשות בשיקול דעת ובחירה נכונה של בעלי מקצוע. פנינו לחברת פרו בטון המתמחים בשירותי ניסור וחיתוך יהלום באזור אשדוד על מנת לקבל עצות ודגשים לשירות נפוץ אך מסוכן.

איך חותכים או קודחים בטון?

חיתוך וניסור בטון הם שני שירותים שנעשים על ידי אותו בעל מקצוע אם כי בפועל קיים שוני בין שתי הפעולות.

בניסור בטון אנו ממש חותכים בטון באופן מהיר ומדויק כאילו היה עשוי מחומר הרבה פחות קשה בעוד שבקידוח בטון מדובר על קידוח תעלה החל מקוטר של צול (יחידה למדידת קוטר).

הן בניסור והן בקידוח, מדובר במכשירים חשמליים גדולים, חזקים ומסוכנים ובעוד שהקידוח נעשה בעזרת מקדחים גדולים שבראשם מותקנים מקדחי יהלום (כוסות משוננות שמצופות באבקת יהלום המסוגל לחדור את הבטון החזק ביותר), ניסור בטון נעשה על ידי מסורים שבראשם מורכב מסור יהלום בצורת דיסק שמסתובב במהירות מאוד גבוהה.

מתי צריך לחתוך או לקדוח בטון באשדוד?

ככל שהשימוש בבטון הופך להכרחי ונפוץ יותר, כך הביקוש לשירותי ניסור וקידוח בטון עולה גם הוא בהתאמה ובעיר כמו אשדוד שבה נדמה כאילו בונים בלי סוף, הביקוש אפילו גבוה יותר.

דוגמאות נפוצות למקרים שבהם יש צורך בשירות ניסור או קידוח של בטון נעות בין מקרים פשוטים שבהם בעלי דירות מתקינים מזגן בביתם וזקוקים לקידוח תעלה בבטון על מנת להעביר צינורות שמחברים את החלק הפנימי של המזגן לחלק החיצוני ועד למקרים מורכבים שבהם עולה הצורך לחתוך קיר בטון לצורך התקנת דלת, חלון או סתם כדי ליצור מעבר.

לאור העובדה שבאשדוד מרבית הדירות מכילות מרחב מוגן עשוי בטון, שיפוצים רבים מלווים בשירות של קידוח או ניסור בבטון.

סיכונים שצריך לקחת בחשבון?

לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שמדובר בפעולות בעלות סיכון רב שהרי מה שיכול לקדוח או לחתוך בבטון, יכול לפגוע בכל חומר אחר אם לא נזהרים.

מעבר לסיכון האישי של העובדים והסובבים, קיים גם הסיכון למבנה מפני שבמקרים רבים בטון משמש לבניית קירות ועמודים תומכים וחיתוך שלהם יכול לפגוע בחוזק וליצור מפגע בטיחותי.

לכן, כל עבודה של ניסור וקידוח בטון צריכה להיעשות על ידי בעלי מקצוע שמוסמכים לכך, שעובדים עם כלים מתאימים ושומרים על כללי בטיחות קפדניים. בנוסף, לעתים מומלץ להיוועץ במהנדס על מנת להבטיח שאין פגיעה במבנה.

איך לבחור קבלן לחיתוך בטון באשדוד?

לבחירת קבלן ניסור וקידוח בטון באשדוד יש משמעות גבוהה על הצלחת הפרויקט ועל המחיר שתשלמו (כפי שנרחיב מיד). צריך להבין שהשירות מורכב ממגוון רחב מאוד של חברות ולצד כאלה שעוסקות בקידוחים פשוטים של בטון בדירות, יש חברות קבלניות ענקיות עם צוותי עבודה וכלים שמתאימים לקידוחים וחיתוכים בגדלים שקשה לתאר.

אם אתם צריכים לקדוח חור למזגן, אין סיבה לפנות לחברות הגדולות – הן יהיו מאוד יקרות. לעומת זאת, אם אתם אדריכלים שצריכים צוות מקצועי בשטח, ברור את מי אתם צריכים להזמין.

בנוסף לכל אלה, חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית שעובדת על פי כללי בטיחות נדרשים ושברשותה הכלים המתאימים לצורך ביצוע העבודה הנקודתית שלשמה שכרתם אותה.

איך אפשר להוזיל את המחיר

שונות המחירים מאוד גבוהה בענף ומקרים של קבלת הצעות מחיר לעבודה דומה בהפרשים של עשרות אחוזים הוא דבר שבשגרה ולא בגלל שמישהו מציע לכם יותר אלא מפני שבסופו של יום מדובר בדרך כלל בהיצע וביקוש.

רוצים לחסוך בעלויות? השוו לפחות שלוש הצעות מחיר מקבלנים לניסור וחיתוך בטון בעיר אשדוד מהסיבה שבאופן הזה יהיה לכם מדד השוואתי ומפני שקבלן ניסור באשדוד יגבה בדרך כלל מחיר זול יותר מאחר שאינו צריך לנסוע רחוק ולבזבז זמן בביצוע של העבודה.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]