אירוע במסעדה

יש בכך היגיון רב. החל מזה שהיום יש הרבה יותר אופציות לאירוח, המשך בזה שמדובר בעלות כלכלית נמוכה יותר וכלה בזה שמדובר בעניין שדורש הרבה פחות התעסקות בפרטים קטנים או גדולים. מה אנחנו צריך יותר מזה בשביל להחליט שלא לארח בבית וכן לארח במסעדה או בית קפה?

לפני שנסביר לעומק את שלושת הנקודות שציינו, נסביר תחילה כיצד אנחנו בוחרים מקום לאירוח. יש כמה דברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם.

למשל, אנחנו צריכים לבחון את השאלה היכן ממוקמת המסעדה וכמה נוח להגיע אליה, בין אם זה ברכב פרטי או תחבורה ציבורית (או ברגל), מתי המסעדה פתוחה והאם שעת האירוח נוחה ומתאימה לאורחים, מה מגישים במסעדה, האם יש חדר אירוח או שעלינו להזמין מספר שולחנות, האם יש תפריט מיוחד לאירוח או תפריט כללי, וכמובן מה העלויות.

מעל כל זה תרחף השאלה, האם יש המלצות וחוות דעת חיוביות על המקום. פורטל רול יכול לסייע לכם לבחור מסעדה בתל אביב או במכל מקום שתחפצו בו.

מדוע משתלם לנו לארח במסעדה, כעת נסביר את שלושת הנקודות שציינו קודם לכן:

אופציות – אין זה סוד שעם הזמן אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר אופציות לאירוח מאשר בעבר. ישנן לא מעט מסעדות ובתי קפה שמציעות לנו אפשרות לארח חברים לארוחת בוקר, צהריים או ערב, על פי רצוננו. אותן מסעדות ובתי קפה מציעות לנו אפשרות לארח בשולחנות בודדים או בחדר אירוח. על פי רוב, הן יפנו אלינו מספר מלצרים שיעבדו רק איתנו, איש קשר שיהיה אחראי על כל הנושא של האירוח, תפריט מתאים ועוד.

עלויות – באופן מפתיע, אם אנחנו מחשבים את כל העלויות של הארוחה בבית מול כל העלויות של ארוחה במסעדה, אז סביר להניח שדווקא עלויות הארוחה במסעדה יהיו הרבה יותר נמוכות. ההסבר הוא, שאנחנו צריכים גם להתייחס לגורם הזמן. בבית נצטרך לעבוד הרבה יותר קשה ולהשקיע לא מעט זמן בעניין. לעומת זאת במסעדה אנחנו לא נצטרך ובכך יתפנה לנו לא מעט זמן. מה עוד שאנחנו צריכים לקנות מצרכים ולהכין דברים, זה דורש מאיתנו לא מעט עלויות.

זמן – כאמור, כשאנחנו עורכים ארוחה בבית אנחנו משקיעים לא מעט זמן בתכנון, בבישול, בהכנות, זה גובה מאיתנו לא מעט. גם אם אנחנו נזמין שירותי קייטרינג, עדיין זה ידרוש מאיתנו לא מעט כוחות וזמן. לעומת זאת, אם אנחנו מחליטים לערוך ארוחה במסעדה, לפחות כל הצד של הבישולים לא יהיו עלינו, ורוב הנטל ייפול על הצוות במסעדה. כל מה שאנחנו נצטרך לעשות זה להזמין את האנשים, להתלבש יפה, לחכות להם במקום וליהנות ביחד איתם מהאוכל. זה בהחלט לא ידרוש מאיתנו הרבה, ולמען האמת, אנחנו נהנה מזה הרבה יותר.