.

מספר יתרונות לתקרות אקוסטיות

היתרון הבולט ביותר של תקרות אקוסטיות הוא הבידוד מהרעש. זהו יתרון מובן מאיליו אך ישנם עוד יתרונות. היום אפשר לעצב את החלל דרך בחירה של התקרה המועדפת. ישנן מספר אפשרויות וניתן להתאים את האחת הנכונה שתיתן גם מענה אקוסטי וגם פתרון עיצובי שנכון למקום. כמו כן, השינוי אינו דורש עבודה רבה ואפשר להניח את התקרה תוך זמן סביר שאינו פוגע בפעילות השגרתית במקום והפעולה עצמה כמעט ואינה מלכלכת כך שבמקרה הצורך אפשר לעבוד בזמן שמותקנת תקרה אקוסטית או לפחות לחזור לשגרה במהרה.

הנחת תקרה אקוסטית – שלב אחר שלב

כדאי להבין מהם השלבים הכלולים בהתקנה ומה נדרש ממך לעשות בכל שלב. הבנה של השלבים השונים תעזור לך לקבל החלטה לשים תקרה אקוסטית וליהנות מבידוד הרעשים.

  • שלב ראשון – החלטה על החומר

בשלב הראשון יש לבחון את האפשרויות השונות הקיימות ולבחור מתוכן את התקרה המועדפת. בשלב זה יש להפעיל שיקול דעת שמסתמך לא רק על המחיר (אם כי הוא יהיה שיקול בהחלטה כמובן). יש לבחון את רמת הבידוד האפשרית ולהתייחס לעיצוב של המקום. תודות לפיתוח התחום אפשר למצוא תקרות אקוסטיות שיחמיאו לחלל וישפרו את הנראות שלו.

  • שלב שני – הצבת הקונסטרוקציה

לאחר שברור איזו תקרה תהיה במקום אפשר לקבוע את יום ההנחה שלה. ביום זה יגיע צוות מקצועי ומנוסה והדבר הראשון שהוא יעשה הוא הצבת הקונסטרוקציה. ישנה דרך מסוימת לעשות זאת והצוות ידאג לשים את החיזוקים והקיבועים במקומות המיועדים כך שהתקרה תהיה מונחת כראוי, ללא תזוזה לאורך שנים.

  • שלב שלישי – הנחת האריחים

לאחר שהקונסטרוקציה מוכנה אפשר לשים תקרה אקוסטית. שלב זה יכול להישמע פשוט אך בפועל הוא דורש עבודה זהירה כיוון שהאריחים עלולים להיפגע בשימוש לא נכון. בשלב זה כמעט ואין צורך לבצע חתכים אלא בקצוות בלבד. גם החיתוך עצמו יתבצע בקפידה רבה וזאת כדי להבטיח בידוד אקוסטי ותקרה אסתטית.

החברה שיכולה לבצע את העבודה

החברה שתבצע את העבודה צריכה להביא איתה מיומנות רבה. מיומנות זו נרכשת עם הזמן והיא גם תוצאה של הכשרה, סבלנות ואהבה לתחום. המטרה של החברה צריכה להיות להביא אלייך את התוצאה המושלמת. ליצור עבורך תקרה אקוסטית שמתאימה למרחב וכזו שתוכל לשמש אותך לאורך זמן רב.

על החברה להביא איתה צוות שיודע לבצע את העבודה. מספר אנשי הצוות יקבע על פי המקום כאשר המטרה היא לא להביא מעט או יותר מדי אנשים. יותר מדי אנשים בחלל קטן יצרו עומס שלא לצורך ומעט מדי על חלל גדול יובילו לעיכוב של העבודה. תקרות אקוסטיות מתבצעות בכל יום על ידי צוותים מיומנים.

המקומות בהם כדאי לשים תקרות אקוסטיות

המקומות בהם כדאי לשים את התקרות האקוסטיות יהיו מקומות שיש בהם רעש. בשנים האחרונות אפשר לראות את התקרות הללו ביותר מקומות וזאת תודות למודעות שהולכת וגדלה לצד העלויות של החומר שפחתו ואנשי המקצוע המיומנים שמסוגלים לתת פתרונות גם במקומות שנראים מאתגרים.

התקרות יכולות להתאים למשרדים גדולים ומקומות עבודה המאופיינים ב"אופן-ספייס". העובדים במקומות אלו יכולים לסבול מכך שהעובדים האחרים מדברים. הרעש עובר באופן חופשי ממקום למקום ומוריד את התפוקה. אך לא רק במקומות אלה תקרה אקוסטית יכולה להיות לעזר אלא גם במקומות פרטיים כמו בתים או משרדים קטנים. כאשר יש רעש בחלל אנשים יכולים לסבול וניתן למגר זאת על ידי פעולה מהירה.

לסיכום

אם יש רעש בסביבתך והוא מפריע לך לעבוד, לישון, לתפקד, אין כל צורך להמשיך לסבול. תקרות אקוסטיות יכולות להיות מותקנות גם במקומות שנבנו לפני זמן רב. הפעולה עצמה מהירה יחסית והתוצאה תעניק לך שלווה ותפחית את רמת הסטרס מהיום יום שלך. כל שעלייך לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בתחום ולהתייעץ עמה על התהליך.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]