תוכנה לניהול תזרים מזומניםבעלי עסק רבים מוצאים עצמם בסיטואציה שהעסק שלהם אמנם מרוויח, אך יחד עם זאת יש יתרת חוב בבנק שמסרבת להתאפס ואפילו גדלה מדי חודש. התחושה מתסכלת שבמקום שהם יצליחו ליהנות סוף כל סוף מהרווח של העסק, הם נאלצים להרגיש מעצור תזרימי שכל העת דוחק בהם וגם הבנק דורש מהם מדי יום להפחית את המינוס.

Shutterstock

אותם בעלי עסקים מתקשים לתרגם את הרווח שלהם לכסף מוחשי שמופיע למעשה ביתרת החשבון. והסיבה העיקרית לכך, שהם טרם הבינו איך להפוך את הרווח לעודף של תזרים מזומנים, חסרה להם החוליה החשובה שתצליח לתרגם את הרווח שלהם לכדי מזומן. כאן נכנסת לתמונה התוכנה לניהול תזרים מזומנים שמסייעת בבניית תזרים מזומנים.

Shutterstock

התוכנה שמסייעת לניהול תזרים                                                                

תוכנת ניהול תזרים מזומנים אקסל, היא תוכנה שמיועדת לניהול עסקים, לתוכנה מספר פונקציות כשכל מטרתה תהייה לנהל את תזרים המזומן של העסק או החברה. לתוכנה זו יש מסך ייחודי שעליו נעשות כל הפעולות הכרחיות במסך המרכזי כמו: ניהול תזרים מזומנים פעילות שוטפת ומחזורית, הזנה של כל מיני פעולות בודדות שרלוונטיות לעסק, ניהול של כל תקציבי היעד, יש בתוכנה גם חיבור ישיר לסניף הבנק אתו עובדת החברה ולכל מערכות הניהול חשבונות, במידה ומבצעים שינויים או מוסיפים משהו לתזרים, הוא מיד מופיע על צג המסך. 

יתרונותיה של התוכנה

התאמה לכל בנק באופן אוטומטי- אפשרות למשיכה של נתונים מבנקים אחרים בארץ. התוכנה מסוגלת להתחבר לאתרים אלה, המערכת יכולה להוריד את התנועות שקיימות בחשבון ולערוך ביניהם השוואה.

יבוא ממערכת הנהלת חשבונות- התוכנה מצליחה לעשות חיבור לכל מערכת של הנהלת חשבונות ולהזרים ממנה ישירות נתונים חשובים.

ניהול כמה חשבונות יחד- התוכנה מצליחה לספק פרספקטיבה על כל חשבון שיש בחברה או בעסק, אודות מצב היתרה של החשבונות, ומאפשרת הוצאה של דו"ח שמסכם את תזרים החודשי או השבועי, וגם היומי.

ניהול של מטבע חוץ-  ניהול של חשבון מט"ח בכל עסק או חברה, היא מסוגלת גם לחשוף את התנועות של המטח מאתרים של הבנקים עפ"י כל מטבח זר. 

מערכת חתכים מתקדמת- המערכת מצליחה גם לעשות סינון וחתכים של כל תנועה ותזרים לפי הזמנת עבודה או לקוח שזקוק לתקבול על בסיס שוטף. 

תזרים חודשי ותקופתי- המערכת מאפשרת יצירה של תכנון תזרים שהוא שנתי כשהוא מגיע מדי חודש.  היא יודעת לתכנן תקציב תזרימי באופן מדויק כל חודש, יכולה לקבוע תקציב נבון להוצאה של שיקים וכך להצליח גם לעקוב אחר תאריכים שמיועדים לגבייה.

נכתב באדיבות: ביזיבוקס תזרים מזומנים

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה