תבילנים

לאילו תבלינים יש את הסגולות הבריאותיות המועילות מכולם?

ישנם תבלינים רבים ולכל אחד מהם יש סגולות בריאותיות אחרות. פפריקה ידועה ביכולותיה להגן על העור, שום עוזר בהורדת הכולסטרול הרע ואיזון לחץ הדם, זעפרן ממריץ ומשפר את מצב הרוח, לכוסברה השפעה חיובית על פעילות המעיים, לאורגנו השפעה המקילה על תופעות של גודש באף וצינון באופן כללי ועוד. כל התבלינים שהזכרנו ועוד רבים אחרים הינם עשירים בנוגדי חימצון אשר מנטרלים רדיקלים חפשיים בגופנו ומאטים את תהליך החימצון בגוף אשר גורם להזדקנות.

מאיפה כדאי לרכוש תבלינים איכותיים?

את התבלינים האיכותיים ובדרך כלל גם הזולים ביותר תמצאו בחנויות הפיצוחים, רצוי שיהיו חנויות וותיקות ומוכרות. בדרך כלל במרכולים ובסופרים הגדולים מוסיפים לתבלינים רכיבים נוספים כגון מונעי התגיישות, צבעי מאכל, משפרי טעם וריח, עמילן תפוחי אדמה, סוכרים למיניהם וכו' מה שפוגם בערכם התזונתי. בדרך כלל בחנויות הפיצוחים הרגילות תוכלו למצוא תבלינים בצורתם הטבעית. תבלין שנמכר במשקל או בשקית, למעט מקרים נדירים, יכיל רק את התבלין בצורתו הטבעית אלא אם כתוב בפירוש אחרת על גבי המוצר עצמו.

אל תתפשרו על הבריאות שלכם

כאמור, לתבלינים שונים ישנה השפעה חיובית על הבריאות שלנו, כאשר צורכים אותם בצורתם הטבעית ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל וסוכרים למיניהם. חנות פיצוחים ותיקה ומוכרת תשמח לעמוד לשירותכם בשאלותיכם לגבי רכישת תבלינים שונים ובריאים.

 שימו לב שהאמור לא מהווה ייעוץ רפואי ובכל שאלה בנוגע לכתוב פנו לרופא המשפחה שלכם.