ריהוט למספרות

ריהוט למספרות

ההיצע העצום של ריהוט למספרות יוצר מצב שהבחירה היא די קשה. המאפיינים האקוטיים הם בחירת ריהוט שיהיה נוח מאד עבור הלקוחות, ריהוט העשוי מחומרים פרקטיים שאפשר לנקות אותם מכתמי צבע ומסוגים שונים של לכלוך.

נושא נוסף שיש לשים אליו לב הוא רכישת ריהוט למספרות בגודל הנכון ביותר על פי מידות החנות. יש להביא בחשבון בעת הרכישה את מידות הרוחב והארוך של החנות ואת המעבר הנחוץ עבור הלקוחות כדי לעבור מעמדה לעמדה. ריהוט רחב ייצור צפיפות רבה במספרה וחוסר נוחות בהתנהלות השוטפת.

התכנון הנכון הוא לקנות כסאות ישיבה עבור הלקוחות בגודל רגיל ולא כסאות רחבים מדי אלא אם מדובר במקום גדול מאד. הכיורים לשטיפת השיער ממוקמים במקרים רבים בפינת החנות או במקום אחר שיועד לכך. חשוב שגודלו של הכיור יהיה מותאם לגודל המקום כדי שיהיה די מקום לעמוד ליד הכיור, לחפוף בנוחות את השיער ללקוחות ושיהיה מספיק מרחב כדי לקחת את התכשירים הנחוצים בכל רגע הסבון, המרכך וכו' .

קניה מרוכזת של ריהוט

ההיצע הנרחב של ריהוט למספרות אצל היצרנים, היבואנים והמשווקים מאפשר לספרים לרכוש מוצרים מעולים כמו מראות שייתלו ברחבי המספרה, עמדות עבודה הכוללות כמה מגירות כל אחת כך שאפשר לפזר בהן את הציוד לנוחות מקסימלית.

נקודה חשובה נוספת היא רכישת ריהוט למספרות עבור עמדות ההמתנה. חשוב לפנק את הלקוחות הממתינים לתורם ולדאוג להם לכורסאות איכותיות בפינות ההמתנה כך שיחושו בנוח.

שיפוץ המספרה

אחת לתקופה קיים צורך לרענן את המספרה ולשפץ אותה. זו הזדמנות מצוינת לבצע שינויים, לפתוח קירות, ליצור נישות או חדרים על פי הצורך, להתקין דוד שמש הכולל הפעלה מהירה, לפרק את המזגן הישן ולהתקין מזגן חדש שאינו מרעיש. כשמוסיפים לכך ריהוט חדש כל הנראות של המספרה משתנה מקצה. צבע אחר, סגנון עיצובי מודרני ואקססוריז בולטים כמו ווילונות יהפכו את המספרה לאטרקציה.

השינוי התהומי יגרום ללקוחות פוטנציאלים להביט במראה החדש של המספרה ולא אחת הם יחליטו להיכנס ולבצע שינוי גם בנראות שלהם, צבע, תספורת, תסרוקת או החלקה.

גם צוות המספרה יחוש בשינוי בזכות ריהוט למספרות כיוון שרוח חדשה מביאה עמה הרבה מאד מוטיבציה, לקוחות חדשים ולקוחות וותיקים שנהנים לבוא כל פעם מחדש למספרה המחודשת.

המוטו הוא להקפיד על קנית ריהוט עמיד ויציב שיחזיק מעמד לפרק זמן ארוך, עד השיפוץ הבא.