קבוצת הנדל"ן 'קלוד נחמיאס' משנה את המציאות באשדודכיצד מצליחה קבוצת הנדל"ן 'קלוד נחמיאס' להוות חברה פורצת דרך באשדוד ובמקומות נוספים בארץ - ולשנות את המציאות?

קבוצת קלוד נחמיאס

קבוצת 'קלוד נחמיאס' בונה במקומות רבים ברחבי הארץ, ותמיד שואפת לשנות את המציאות ולהציג קונספטים חדשים של עיצוב ויוקרה פורצי דרך.

אין ספק שקבוצת 'קלוד נחמיאס' נמצאת בחוד החנית של הפיתוח והצמיחה של אשדוד, והיא פורצת דרך כחלק מסיפור ההצלחה של אשדוד והאזור כולו.  "מבחינת יוזמה, עוצמה, ושינוי פני המציאות בשטח, אנחנו שם תמיד", אומר חיים קקון, סמנכ"ל השיווק של קבוצת 'קלוד נחמיאס'.

"אנחנו תמיד שואפים לקבוע רף חדש של איכות חיים". או כפי שאומר קלוד נחמיאס עצמו, "גם לאשדודים ולאנשים שאוהבים את אשדוד, מגיע לגור ברמות הגבוהות ביותר. אני מתייחס לתכנון דירה כאילו היא מתוכננת עבורי".

הקבוצה הוקמה בשנת 1994 ע"י קלוד ושוש נחמיאס, המעורבים אישית בהתנהלותה. קלוד נחמיאס בעל ניסיון רב שנים בתחום, עוסק בייזום ובליווי תהליך הביצוע. שוש נחמיאס אמונה על התחום הניהולי והאדמיניסטרטיבי, תוך מגע אישי בתחום העיצוב שניכר בכל הפרויקטים.

הקבוצה מוכרת בסטנדרט הבניה הגבוה ביותר ונמנית עם החברות הבודדות בישראל הבונות מגדלי מגורים בני למעלה מ-45 קומות. אשדוד - סיפור הצלחה "אפשר להגיד ששוק הנדל"ן באשדוד רותח, בזמן שהשוק בישראל קפוא", אומר אוהד דנוס, לשעבר יו"ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל. "לעומת שאר הערים הגדולות, כמות העסקאות באשדוד חסרת פרופורציות ביחס לגודלה".

"אשדוד הינה העיר החמישית בגודלה ומהערים היפות ביותר בישראל, המונה מעל ל-250,000 תושבים, אליה מתנקזים כל העסקים, הבילויים, השירותים וכל רשויות הממשלה", אומר קקון. "בניית הנמל החדש לקראת סיומו, לאחרונה נפתח בית החולים אסותא, בקרוב מאד תחל בניית קריית-ספורט מהמפוארות בישראל, אירועי תרבות בינלאומיים, בילוי ופנאי - הופכים את אשדוד לעיר חזקה ומובילה בישראל." על רקע הצמיחה של אשדוד, קבוצת 'קלוד נחמיאס' משנה את המציאות, ותמיד מעלה את הרף של הפרויקטים: למגורים, מלונאות, עסקים ומסחר גם יחד.

"הפרויקטים שלנו הם פורצי דרך מבחינת איכות הבנייה, בניית מגדלים מהגבוהים והמפוארים ביותר בארץ, העיצוב האדריכלי המיוחד וניצול הנוף לים", אומר קקון.

בנייה עכשווית, תכנון לטווח הרחוק, ואיכות חיים על קו החוף "מי שמסתובב בעיר מתרשם מאיכות הבנייה המודרנית והעכשווית שמתאימה לערים גדולות" אומר דנוס. לדבריו, "יש באשדוד הסתכלות קדימה בתכנון לטווח הרחוק, למצב שבו אשדוד תהיה הרבה יותר גדולה, וכבר היום היא מספקת את השירותים המתאימים: מגדלי מגורים, שטחי מסחר, תכנון מחדש של רובעים פחות חזקים".

K Towers, פרויקט חסר התקדים ששינה את קו הרקיע של אשדוד פרויקט הדגל של קבוצת 'קלוד נחמיאס' באשדוד הוא K-Towers, צמד מגדלים מרהיבים מהגבוהים ביותר בישראל, עם הדירות הגדולות ביותר בישראל. "הדירה הקטנה ביותר משתרעת על פני 209 מ"ר, כולל מרפסת ענקית בגודל של 37 מ"ר עם נוף פנורמי לים.

דירות ה"סטנדרט" מתחילות ב-230 מ"ר, כולל מרפסת בגודל של 29 מ"ר עם נוף פנורמי לים וגולת הכותרת היא הפנטהאוז – בשטח של מעל 1,000 מ"ר הכולל בריכת שחיה, סאונה יבשה ורטובה, ג'קוזי והכל מעוצב ומאובזר ברמה בינלאומית. הרוכשים בפרויקט מגיעים מחתך סוציואקונומי גבוה הבוחרים לעבור מווילות, ממשקים חקלאיים ומדירות קטנות למגורים במגדלי יוקרה".

הדיירים החדשים, לדבריו, "רוצים לגור בדירות גדולות במיוחד ולהרגיש כמו בווילה בשמים במגדל מפואר ומפנק במרכז העניינים בלב מרכזי התרבות הבילוי והפנאי. במרחק הליכה קצר לחוף הים ולמרינה". לדברי קקון, "בנוסף, יש במגדלים שמירה 24/7, חניון מאובטח ומצולם המספק תחושת ביטחון, בית כנסת מפואר, חדר כושר מהמשוכללים והמאובזרים ביותר בישראל, ספא מפנק ועוד.

המטרה היא לגרום לדיירים לגור בתחושה של חופשה בבית מלון מפנק במיוחד". לדבריו, "בשקלול התמורות שהמגדלים נותנים, המחירים מאד אטרקטיביים". לדברי דנוס, "עבור תושבי האזור, אשדוד מהווה עיר מרכזית, אשר עדיין נהנית מאיכות חיים שפריפריה יודעת לייצר. המגדלים שבונים באשדוד לא מביישים את הבניינים במרכז, והקונים יודעים להעריך. בשורה התחתונה, הדיירים מקבלים נוף לים, בניין סופר מפואר, מחיר נוח שאי אפשר לחלום עליו בתל אביב, ובמרחק נסיעה קצרה מהמרכז". גם במגדלי העסקים - קבוצת 'קלוד נחמיאס' קובעת את הרף העליון עם K-Business קבוצת 'קלוד נחמיאס' מובילה את הדור הבא של בנייני המשרדים באשדוד עם K-Business, מגדל העסקים המתקדם ביותר באשדוד והסביבה הכולל 27 קומות משרדים מעל קומת מסחר בגודל של כ- 5,000 מ"ר. "במסגרת המכירה המוקדמת, לפני היתר בנייה, נמכרו שטחי מסחר ומשרדים בהיקף של כ-40 מיליון ₪.

מגדל העסקים יאכלס בין היתר סוכנויות שונות, רופאים, עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים", מספר קקון. "בנייה של מסחר ומשרדים מהווה עורק חיים לכל עיר", מסביר דנוס. "זה מה שמייצר את הרצון של אנשים לגור ולעבוד בעיר. מצד הרשות, הפעילות המסחרית מאוד חשובה לחיים של עיר, וכספי הארנונה משפיעים על ההתנהלות התקציבית של העירייה". "תוצאות מחקר גדול ומקיף שבוצע ע"י אגף התכנון, השיווק והמכירות סייע לנו לתכנן לפרטי פרטים ובהתאמה מרבית לצרכים של בעלי המשרדים והלקוחות של הפרויקט. כל קומת משרדים ניתנת לחלוקה אופציונלית של 10 משרדים בגדלים שונים, כאשר התכנון מאפשר קומה שלמה ללא חלוקה", מסביר קקון.

המגדל כולל שני מפלסי חנייה, לובי כניסה מעוצב, מאובטח ומאויש 24/7, 9 מעליות: 6 מעליות נוסעים מהירות, שתי מעליות חניון ומעלית משא גדולה במיוחד. הקומה כוללת אזור מזגנים פרטיים עם הכנה למיזוג אוויר לכל משרד, פיר אשפה, ושירותים. המשרד מתוכנן בקפידה עם כל השירותים הנדרשים. "שטחי המסחר תוכננו בשטחים גדולים של מעל 300 מ"ר, להקמת בתי עסק גדולים ומבוססים כגון: סוכנויות רכב, אולמות תצוגה, בנקים, בתי קפה ומסעדות" מספר קקון. המגדל ממוקם סמוך לנמל ולעורקי תחבורה ראשיים, לכניסות והיציאות לעיר ולמרכז העיר.

הגישה ממרכז העיר אל הבניין תיושם כחלק מתכנית Reway - אשדוד, השמה דגש על מסלול תחבורה ציבורית ונתיבי אופניים, אשר יגיעו עד לפאתי הפרויקט. "בנייה של מגדל משרדים שכזה באשדוד", אומר קקון, "היא חלק בלתי נפרד מהאמונה שלנו בצמיחתה של אשדוד".

מגדלי הדקל - 5 מגדלי מגורים בקו ראשון לים באשדוד בנוסף למגדלי המגורים ולמגדל העסקים, חברת 'נוף עירוני' מקבוצת 'קלוד נחמיאס' יוזמת ובונה את מגדלי הדקל - פרויקט מיוחד, בקו ראשון לים באשדוד, המציע פתרונות לכל הצרכים, החל מדירות 2 חדרים ועד לדירות 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים הכוללים בריכת שחיה פרטית. מדובר במיזם ענק של 5 מגדלים בני 29 קומות, שכונה חדשה של ממש. "רצינו להתאים את הפרויקט לכל אפשרויות המגורים", אומר קקון.

"כעת, כל מי שרוצה לרכוש דירה בקו ראשון לים יכול להרשות לעצמו, גם זוגות צעירים, משפחות ויחידים". המחירים עדיין מאד אטרקטיביים בהשוואה למגורים במגדלי יוקרה בקו ראשון לים, על חוף הים מהיפים ביותר בעולם.

תעודת זהות : שנת הקמה: 1994 תחום עיסוק: ייזום ובניה למגורים, התחדשות עירונית, בניה תעשייתית, בניה מסחרית ובניה מלונאית. פרויקטים בולטים: באשדוד:K .Towers , מגדלי הדקל, לב הסיטי, פלטיניום,K .Marina , K .Business .בתל אביב : פרויקט מגורים ברמת אביב. בראשל"צ: K-לבונטין, K -רקפות, -K-נרקיסים, K-נוריות. במודיעין K .Unique. שכונה חדשה בגדרה ושכונה חדשה בעיר היין באשקלון.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה