כיצד עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע?

ראשית, חשוב להבין שיש הבדל בין הימצאותכם בצד שנגרמה לו התאונה ובין הימצאותכם בצד שגרם לתאונה. בשני הצדדים לא נעים להימצא אך יש הבדל גדול בין שניהם ובהתאם לכך עוה"ד גם יידע לעשות את העבודה המוטלת עליו. שנית, עוה"ד שלכם לענייני תאונות דרכים יוכל, בשלב הראשון, לשאול אתכם את כל השאלות הרלוונטיות כדי לקבל פרטים. הוא צריך לדעת מה קרה, איך, מה בדיוק עשיתם בשנייה שזה קרה ועוד אינספור פרטים אחרים. בהמשך הוא יוכל לבנות עבורכם את תיק ההגנה או התביעה והוא גם יידע להכין אתכם לקראת הבאות. למעשה אחד מהתפקידים של כל עורך דין תאונות דרכים הוא לתדרך את הלקוחות שלו, להכין אותם ולייעץ להם מה להגיד ואיך להתנהג בכל שלב משלבי ההליך המשפטי.

 

בחירת עורך הדין שלכם ומשמעותה

בין אם אתם מחפשים עורך דין לענייני תאונות דרכים, עו"ד נזקי גוף או כל עו"ד אחר, בהחלט כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים. הרעיון הוא כמובן לבחור עו"ד שתוכלו לסמוך עליו ולמרות שיש הרבה מומחים בתחומים הללו בארץ, לא כולם מספיק מנוסים. לכן, בבואכם לבחור עורך דין תאונות דרכים אנחנו מציעים לכם לבדוק:

 

  • האם עוה"ד מנוסה ומוכר?
  • האם הוא ניצח בלא מעט תיקים דומים שבהם ייצג לקוחות?
  • האם מדובר על איש מקצוע מומלץ?

 

בנוסף, מאוד מומלץ גם להבין מראש על איזו הוצאה כלכלית מדובר. כמובן שתרצו להגן על עצמכם, או לתבוע את מי שגרם לכם לנזק, בעזרת עוה"ד הטוב ביותר שיש, אך כמה תהיו מוכנים לשלם? לכן יש לברר את הסוגיה הזאת מראש ובהתאם לכך לבחור את עורך הדין שאליו אתם פונים.