מעניקים לאבא את הברכה המרגשת ביותראנשים רבים נוטים לדלג מעל המשוכה של כתיבת ברכת יום הולדת לאבא, מתוך ההנחה שאבא הוא אדם בעל אופי מחוספס והאירוע יעבור אותו בקלות. רק שנים אחר כך, הם מבינים שעשו טעות חמורה.

depositephoto

נניח לרגע, שהיו מציעים לכם לבצע את הניסוי הבא: אתם יושבים עם אבא על כוס קפה בסלון, משוחחים על דא ועל הא, ואז מתקילים אותו בשאלה שלא ציפה לה: מה הייתה מתנת יום ההולדת שקיבלת מאיתנו לפני חמש שנים? אבא ודאי יקמט את המצח וינסה להיזכר באיזו שנה מדובר, בן כמה הוא היה, ומה קיבל מכם כמתנת יום הולדת, לפני שירים ידיים ויבשר שאין לו שום מושג.

 

האם תרחיש כזה יכול להתקיים גם כשמדובר בברכה מושקעת ומקורית שכתבתם לכבודו? סביר יהיה מאוד להניח שלא. ברכה לאבא, כאשר היא נכתבת עם כוונה אמיתית ומהלב, היא לא פריט גשמי שקל לשכוח. ברכה לא מתבזבזת, לא נעלמת, לא מתבלה ולא אוזלת מן המלאי.

 

כדי לוודא שתמיד תוכלו להצטייד במילים הנכונות כדי ליצור ברכה מרגשת לאבא, הוקם אתר ברכות ייחודי בשם אתר הברכות השלם. האתר מכיל ברכות מקוריות ומרגשות לכל אירוע חיים, ובפרט ליום ההולדת המתקרב של אבא. כל שצריך לעשות הוא לפנות אל הקטגוריה הנכונה, ולבחור מבין מאות רבות של ברכות את זו שמתאימה לכם ביותר.

 

הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא להבין איזה מן סוג של אדם הוא אבא. האם הוא אדם רגיש, שיהנה מאוד מברכה מותאמת אישית שנכתבה במיוחד עבורו, או שמא הוא ציניקן חסר תקנה שיהנה דווקא מברכה צינית, משעשעת ומלאת הומור? לכל סוג של אבא קיימת ברכה מתאימה באתר. אל תשכחו לבצע התאמות אחרונות כדי לוודא שהברכה שאתם מעניקים היא המתאימה ביותר.

 

כדאי מאוד יהיה להעניק את הברכה לאבא באירוע מכובד, ולא כלאחר יד. דוגמה טובה יכולה להיות ארוחת משפחתית במסעדה האהובה עליכם, באוירה הנכונה ועם האנשים הנכונים. בצורה כזאת, תוכלו לוודא שאבא לעולם לא ישכח את המילים שכתבתם עבורו והוא ינצור איתו את הדברים הטובים שכתבתם עבורו, לשנים ארוכות.

 

לסיכום, מי שחושב שבראיית עלות תועלת לא כדאי להשקיע בברכה לכבוד יום ההולדת של אבא- כדאי שיחשוב שנית. ברכה כזאת, מעבר לקשר המחוזק שהיא יכולה לייצר, היא נכס אמיתי שישמר במשפחה שנים קדימה. כאשר אתם יכולים להרוויח את כל היתרונות האלו מבלי להשקיע ולו שקל אחד מן הכיס, אין שום סיבה בעולם שלא תיכנסו כבר עכשיו לאתר הברכות השלם. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה