.

מנדף לתנור

מנדף זה נחשב לאחד הנפוצים שבתעשיית המטבחים, והוא אקטואלי לכל מי שהכיריים שלו מחוברות לתנור ומחוממות עם גז. המנדף גורם לכך שגז הבישול שעולה למעלה פוגש בו ונכלא בתוך תא סינון שמחובר לתוכו. אתם, כצרכני בישול מטבח, נשארים עם החדר כשהוא נקי מאוויר טחוב ויכולים ליהנות משימוש עתידי בו ללא השפעה כלשהי מסשן הבישול הקודם.

מנדף לגריל

מנדף המיועד למטבחים בהם משתמשים בצלייה בהיקף גדול. מנדף זה עשוי נירוסטה ומסנן ריחות של שמנים וגז בישול. המנדף ממוקם לעל לפלטת הגריל צמוד לתקרה ומיועד עבור כל מי שלרשותו תנור עם גריל עליון במקום כיריים עגולים.

מנדף טורבו טג סילון

מוצר מהפכני שכולו חיסכון! בהשוואה למנדפים בעלי ציוד כבד, הוא חוסך עלויות הספק של כ- 43%. בנוסף לכך, ביחס למנדפים בעלי צויד קל וחסכני הוא ניחן בביצועי יניקה מהירים ב- 70%. זהו מנדף פופולרי מאד בישראל אשר בעלי מטבחים רבים מעוניינים בהסדרתו. יכול לשמש גם בבתים וגם במסעדות.

תכונות חשובות במנדף הביתי

חיסכון בהספק חשמלי, ומאידך ביצועי יניקה טובים, לצד רכיבים נלווים איכותיים: מפוחים, תאי סינון, תעלות, וכמובן ונטות. מומלץ לבחור רכיבים אלו במעמד בחירת המנדף ולהבטיח 100% התאמה ביניהם.

התאמת המנדף למטבח הלקוח

אנו ממליצים לבצע את ההתאמה רק מול נציג חברת שיווק והתקנת מנדפים. בחברה כזו תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הנדרשת לכם כדי להבין מהו המנדף שאתם צריכים ואף להסדיר את התקנתו בפועל. לא פחות מהמנדף עצמו, חשוב לדעת כיצד לבחור עבורו מוצרים נלווים: מפוח להזרמת אוויר נקי לתוך המבנה, ונטה לסינון ריחות עכורים ותאי סינון לכליאתם. בחברה המספקת מנדפים אתם מקבלים מידע על כל רכיבי המערכת, ומבטיחים לעצמכם התקנה של המתאימים ביותר עבור ביתכם.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]